Toivottavasti naiset joilla pelaat tuo tyydytyksen sinulle ja saat heidän ihailusta nautintoa jolla selviät 70 vuotiaaksi. Aikasi valokeilassa ovat silti luetut. Nauti nyt kun vielä voit. Kauaa se ei kestä enää. Älä kadu valintojasi myöhemmin.
Aloitan suhteen toiseen
Aloitan suhteen toiseen
Vastaukset 5
Vanhimmat
Hyppää hyiseen järveen niin heräöt sinäkin.
Olisin vanhingoniloinen jos 10 -vuoden päästä hän olisi pelimiehenä kikkeliä pyöritellyt pildeissä aikansa olisi edelleen yksinäinen ja surkea. Hänen yksinäisyys ja surkeus toisi minulle nautintoa.
itku pitkästä ilosta..
Vatipäiden
Naisten ihailu on kyllä imartelevaa, mutta valitettavasti siihen se jääkin. Yhden naisen rakkaus menee kuitenkin aina edelle. Siitäkö olet karkera.
Onpas "herttainen" helluntaiviesti.
Ikävää, etteivät tunteenne kohdanneet aloituksen kohteen kanssa siten, kuin aloittaja toivoi. Älä kuitenkaan jää katkeruuteesi vellomaan, vaan toivota hänelle onnea jonkun toisen kanssa.
Ehkäpä uusi miesystäväsi onkin se Mr. Right ja tulevaisuutenne täynnä päivän paistetta ja ymmärrät, että näin sen pitikin mennä.