Montako leukaa Aki Palsanmäki jaksaa vetää?

On sillä ainakin leukoja mitä vedellä.
8221
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Miksi pilkkaat lähimmäistä?

Äänestä
  • Siksi pilkkaa, kun ei ymmärrä olevansa päästään pipi.

    Äänestä

Akin leukapussukka painaa 24,8 kg.

Äänestä
  • Missä Aki on huijannut? Onko todisteita? Jos sinulla ei ole todisteita, olet valehtelija. Lopeta siis valehtelu

    Äänestä

78...................

Äänestä

Ei ole sellaista rautatankoa joka kestäisi Akin painoa leukojenvedossa.

Äänestä

Jostain syystä tämä tyyppi, joka naljailee Akille, on kilahtanut totaalisesti.

Olisko kateutta?
Tai vituttaa epäonnistunut yritys. Konkurssi?

Äänestä

Hulluhan se on, jos ei puolta leukaa vedä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jibbo kirjoitti:

On sillä ainakin leukoja mitä vedellä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu