Taitaa olla todella hyvä firma kun oikeestaan kellään / hirveän monella ei ole mitään "paskaa" sanottavaa. Hieno suoritus varustelekalta!!! JATKAKAA
Varusteleka
25
906
Vastaukset
- KauppaSeOnJokaKannattaa
Juu loistofirma. Jos myyvät paskaa, siinä usein lukee että se on ihan paska. Silti joku ostaa ne 😂
- fagelets
Homokauppa.
Eipä oo ostettavaa sieltä.- perusteleppasvähän
Millä perusteella homppelikauppa :D ? :O
- homokaupatonperseestä
Kerro lisää??? Ei kai oo oikeesti Gaykauppa??
- Hyväkauppa
Persoonallinen markkinointitapa ja vankka asiakaskunta.
- Rahtivallu
Useamman ihmisen suusta kuullut että ylimielistä palvelua. Omasta mielestäni ei. Mitä mieltä itse olet?
- Yököttäävahvasti
Niin jotain alastomia naisia keikkuu mainoksissa?? Tosi "persoonallinen" ja ällöttävä tapa markkinoida
- miähille
En miä myäskään ymmärrä. Miehille tiätysti silmäruakaa.
- Muistankaikkia
Kannattaa muistaa että olette täydessä vastuussa kirjoituksistanne. Kannattaa siis miettiä mitä kirjoittaa ja minne.
- Ihanvähänvaan
Leka oli n.2v sit vielä aika KOVA sana. Mielestäni taso hieman laskenut.
- Pajapajamissämunmaja
Mulla on valtava leka (autotallissa)
- Hienostipelittää
Hyvä kauppa ja hinnat kohdillaan!
- Bingoile
Bingoakin voi pelailla juhannusta odotellessa.
https://www.varusteleka.fi/fi/page/juhannusbingo/24765 - rinkkaseläsmetäs
Minä en sano juuta enkä jaata perkele
- lekalekalekaleka
Lekasta haen kaikki vaatteeni
- Hyväonkauppa
Erikoisella markkinoinnilla päässyt pitkälle. Tavara jota myyvät kestää järjettömän kauan.
- 9998800
5000 merkkiä jäljellä
- lapinmiäs87
OLI HYVÄ, MUTTA SIITÄ ON AIKAA JO SELLAINEN 3 VUOTTA. NYKYISIN TÄYS PASKA. HENKILÖKUNTAA LIIKAA. ITSE OMISTAJAHAN ON (KAI) (TIETÄÄKSENI) MUKAVA ÄIJÄ.
- Anonyymi
Nyt tässä maailman tilanteessa, jättäisin kyllä varusteleka tavarat heidän hyllyihin.
Varusteleka on kovasti sidoksissa Kiinaan, tuovat sieltä paljon tavaraa e-Ville verkkokaupan myötä. Kiina taas tukee venäjää, venäjän tappaessa viattomia ukrainalaisia.
Ei muuta. - Anonyymi
On kyllä aika vammaset sivut tuolla varustelekalla ja silti jauhaa miljoonia kivijalkakaupan kanssa. Outoa. Eihän vaan olisi kyse rahanpesusta ?
- Anonyymi
Varustelekan tj haukkui PS kannattajat idiooteiksi. Taidanpa tehdä perkeleen ison tilauksen josta en taidakaan ottaa mitään, suosittelen tekemään saman.
- Anonyymi
Ei kai totuudesta kannata mieltään pahoittaa?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei kai totuudesta kannata mieltään pahoittaa?
Jännä sikäli että moni kannattaja on korkeasti koulutettu. Itsekö kannatat muiden kuin suomalaisten etua kannattavaa puoluetta ja sen edustajaa?
- Anonyymi
Iso tilaus lähti...jota ei ole tarkoituskaan ostaa.
- Anonyymi
Onkohan heidän logo matkittu Tesla auto logosta?
Ainakin heidän farkkujen red tag näyttää ensin
kovin Levi's farkkujen tag'iltä!
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2944781Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1353066Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k522983Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn281541Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2271242- 471189
Yksikään persu ei ole saanut Nobelin palkintoa
Kertoo paljon persujen älyn puutteesta. Demareista mm. Ahtisaari on kyseisen palkinnon saanut.7996Miten antaa merkki hyvin eri ikäiselle miehelle, että kertoisi toiveensa ja ajatuksensa?
Olen pitkään pitänyt miehestä, joka myös varmasti minusta. Hän ei tosin kerro ihastumisesta, eli voi hyvin olla, että tu78991Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme
Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu58981Paskalaista valokuitulakiin
Nyt maksajiksi joutuvat kaupunkilaiset eivätkä mökkiensä ulkohuusseissa kakistelevat mummot. Nimittäin EU määrää jokais52979