Olemme 43v. aviopari ja haluaisimme kokeilla 1N - 2-3 M juttua, misten kannattaisi toimia... ilmoitus lehteen vai liittyä johonkin clubiin ?
Vastaukset 25
- Lopettakaa-haaveilukin
Jos tuollaista täytyy oikein kysyä, ei juttu ole tosiaankaan teille sopiva.
- Himppapinpula
Heh, mut kysävä tietää mihin eksyy ja kokeilemalla tietää onks`sopiva:)
- SinneVaan
Ei kannata laittaa ilmoitusta nettiin... siellä on näitä "löylykauhahörhöjä. " Ei myöskään ilmoittautua noihin Suomalaisiin " clubeihin. " Lentolippu Hollantiin tai Saksaan, sieltä löytyy kunnon meininkiä. Siis jos kokeilla tahdotte. Ihan vakkarijuttuna tuo on ongelmallisempi.
- piujgh
Mutta ne puhuu siellä eri kieltä ?
- YesNo
Ai sä meinaat, että tarttis niinkuin laajemmin seurustella. Kuule pöljä, ei tarvi kuin kyllä ja ei osata ja google kääntää ja paneskella voi sit ihan millä kielellä osaa ja lystää.
Kait sitä nyt netissäkin jokusen asiallisen kontaktin löytää ei kai kaikki voi olla kauhakansaa.
- Mejameillä
Voi toki, mutta harvassa ovat.
- lentolippu99
Suomessa yhdyntä tai edes siitä puhuminen on perustuslailla kiellettyä, koska se loukkaa lesbojen keinosiemennystä. Parasta siis on siirtyä tuonne vapaamman ilmapiirin maihin pois täältä junttien ja löylykauhamiesten luvatusta maasta.
- Kondomitt
Joo, heh...heh... siks ne yhdynnät Suomessa vähenee.
- Saunamiestää
Kondomitt kirjoitti:
Joo, heh...heh... siks ne yhdynnät Suomessa vähenee.
Joo, mut vastaavasti löylykauhat oli loppu Puuilosta:) Ja ihan totta tää:)
- KokeiltuOn
Kaverit on sitä varten että halutessa panevat talon rouvaa.
Kysykää suoraan - KimpassaVaimoa
Me naidaan ystävien kanssa vaimoa 2-3 miestä kerrallaan.
Viikonloppuisin ja joskus viikollakin.Kyllä kiimaiselle ja hyväkroppaiselle naiselle pitää useampi mies olla jotta saadaan nainen tyytyväiseksi.
Siis mukana ollaan jos apua kaipaatte
Asun Pohjois-savossa- KimpassaVaimoa
Ystävien kanssa naidaan meilläkin vaimoa 1-3 kertaa viikossa.
Useimmiten 2-3 miestä kerrallaan. - Itseensätyytyväinen
turvasanaaa kirjoitti:
Kyllä kiimaiselle ja hyväkroppaiselle naiselle pitää useampi mies olla jotta saadaan nainen tyytyväiseksi.
Siis mukana ollaan jos apua kaipaatte
Asun Pohjois-savossaJuu että pitää hyväkroppainen nainen olla.? Kummankohan toive tämä mahtaa olla..?? 🤔😀
- Klubiltalöytyy
Menkää parinvaihto tai swingerclubille. Siellä voi kokeilla kaikenlaista. Ainakin Ruotsista, Saksasta ym. löytyy. Nettiin haku swingerclub. Siellä me käymme ja vaimokin tosi tyytyväinen.
- Ryhmäpano
Jos olet 08alueella niin saat urheilija miehet 3kpl isoilla panemaan nyt viikonloppuna ja ilmoittautua voi myös joku muu pari vuokattiin,olemme siistejä ja asiallisia,iso mökki varattuna 5pv?
- reissujulli
Täältä saa talkooapua noihin hommiin :)
olettekos mistä päin ?
- ensaanut
Olen viiskymppinen rouva ja nuo edelliset jutut löytämisen vaikeudesta pitänevät paikkansa,vaikka tätä seksi-pölinää on sivut tulvillaan.
Ukkoni ei ole moisesta koskaan innostunut,joten jätin hänet rauhaan ja hankkeeni ulkopuolelle. Vajaan vuoden haeskelin 2-3 urosta,jotka oikeesti ja kohtuullisen turvallisesti paneskelisivat minua kimpassa.
Löysin heidät lopulta Jyväskylästä,jonne sitten ajelin varaamaani hotelliin.
Lopputulos oli:yhdellä kundilla hirvee flunssa,yhdellä ei seisonut ja kolmas teki parhaansa herttaisella pilillään.
Itketti ja nauratti (sisäisesti), himotus oli tipotiessään.
Olen hyvännäköinen ja hyväkuntoinen naisimmeinen.
Ja haaveet ovat haaveita.Tulisitpa rauman suuntaanni täällä olis kyllä tarjolla isompaa ja vähän kaikenlaista ja kokoista :) ja ikä 18-50 :)
- Niin.kait
IsoKporista kirjoitti:
Tulisitpa rauman suuntaanni täällä olis kyllä tarjolla isompaa ja vähän kaikenlaista ja kokoista :) ja ikä 18-50 :)
Juu, ihan varmana. Kunhan vaan ei tarvii sun ittes esiintyä muutoin kuin salaa.
- kimppaNainen
Olen jo 56v nainen ja olemme harrastaneet eniten 1N 2-3M juttuja.
Haemme kimppaan omista ystävistämme miehiä mukaan.
Ystävien kanssa touhutessa ei tarvitse pettyä.
Harrastamme vieläkin kimppa seksiä vähintään kerran kuukaudessa.
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tässä ovat Elämäni biisi vieraat lauantai 19.9. - Yksi vieras on kohuttu TTK-juontajaehdokas
Elämäni biisi vieraslista on harvinaisen mielenkiintoinen lauantaina. Mukana myös kohuttu TTK-juontajaehdokas, josta ei121128Mies joka on oikeasti kiinnostunut
Ja näkee sut pitkäaikaisena kumppanina, siirtää vaikka vuoria selvittääkseen asiat eikä ota pienintäkään riskiä menettää1251016- 56995
- 109959
Kunnanhallitus
Miten käy täällä vuosia tuomioita jakaneelle valittajalle, hovioikeus hylännyt kaikki syytteet.55882Rauha, sopiiko
Ei häiritä enää toisiamme. Annetaan molemmille rauha unohtaa, pyydän tätä todella. Kiitos. Miehelle.85842- 80826
Miesten (epä)viehättävyydestä kysymys
Mieltä askarruttava asia, liki dilemma. Palstallahan jotkut miesoletetut usein toteavat, että kaikki naiset tavoittelev165793Ei siitä pääse yli, eikä ympäri!
Pakko se on myöntää ja tunnustaa. Olisin halunnut p*nna sinua sydämeni kyllyydestä. Itseäni vanhemmalle naiselle66731- 67724
- 25714
- 33618
- 70606
- 98588
- 55549
- 60524
Humppila korvasi johtajia tekoälyllä
https://yle.fi/a/74-20215155 Humppilassa on lakkautettu teknisen ja hallintojohtajan virat. Säästöä tuli hetkessä 15080523- 35507
Myönnetään, tunnen lämpimiä tunteita kohtaasi
Vaikutat tosin liian hyvältä ollaksesi totta. Komeita miehiä on maailma pullollaan mutta sinussa on jotain.....31473Mnot, miksi sinulle on tärkeää solvata uskovia?
Onko sinulla joku katkeruus tai peräti viha heitä kohtaan? Kirjoituksesi nimittäin tihkuvat katkeruutta ja vihaa uskovi268453