Aion tän kesäkuun ja heinäkuun

Treenata joka päivä ja syön hyvin ja nautin kesästä ja sitten elokuussa liityn Tinderiin :) Haluun miehen viim. elokussa ja haluan jo neitsyydestä eroon. On sellanen olo, että tän kesän aikana on pakko päästä sänkyhommiin.
13324
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Älä viitsi teeskennellä, mies sinä olet. Nauti toki. Ehkä pääset punkkaan jo nopeamminkin.

Äänestä
  • Taas joku harhainen:D
    Olen nainen ja ihan timmissä kunnossa olen aina ollut ja baarissakin on ottajia ollut.
    Haluan vaan olla extrahyvässä kunnossa kun kohtaan mahdollisen tulevan miehen.

    Äänestä

  • Ei se kiva mies uskalla lähestyä sua jos oot liian timmi, pelimies kylläkin jolla mahdollisesti samaan aikaan muitakin naisia :)

    Äänestä

  • mies194cm kirjoitti:

    Ei se kiva mies uskalla lähestyä sua jos oot liian timmi, pelimies kylläkin jolla mahdollisesti samaan aikaan muitakin naisia :)

    No juuri siksi siirryn Tinderiin, koska siellä lähestyminen on puolin ja toisin helpompaa. Kun ei enää tuo alkoholikaan kiinnosta.

    Äänestä

  • Pahoin pelkään että sielläkin tapaat sellasia miehiä jotka haluaa vaan panna. Millanen sen miehen tulis olla, kirjaa vähän mitä haluat siltä tyypiltä? :)

    Äänestä

Hmm.. onko neitsyys joka taakka tai jotain?

Mä olin äärettömän onnellinen että itse en ",enettänyt2 neitsyyttäni nuorempana ihan kenelle hyvänsä tai jollekin kännipanolle.

Mä ja mun ex-avomies oltiin toisemme ensimmäiset ja se oli ihan kiva menettää se neitsyys yhdessä ja rakastuneina. melkein kymmenisen vuotta yhdessä elimmekin. Se myös yhdisti meitä ja loi välillemme aika tiukan siteen kun me olimme toistemme ensimmäiset ja kaikki opeteltiin yhdessä ja ihmettelimme erinäisiä asioita seurustelusta ja seksistä. Tuimme toisiimme kun molempia tietty jännitti

Vinkkinä vaan että saat kivemman muiston jos luovutat neitsyytesi rakkaudesta etkä vain kenelle hyvänsä joka sinua nyt sattuu haluaan nusasta.

Äänestä
  • Ei oo taakka, mutta en jaksa olla enää ilman seksiä. Oon kuitenkin jo useamman vuoden päälle 20:) aika kovat himot ollu viime kuukausien aikana. Ja suhde ois myös ihan kiva jo tässä vaiheessa.

    Äänestä

  • Pelkkä seksi harvoin on kiva kokemus ekana kertana. Muutenkin yleensä tunteet tekee seksistä parempaa kuin pelkä sisään ulos ja mällit sisälle tapahtuma.

    Toisekseen kaksikymppiset jätkät varmaan panee jos annat mutta luuletko että sen jälkeen luvassa ihan parisuhde? Tuskimpa. Ne pojat varmaan vaan panee ja sitten jatkaa matkaa

    Saat vaan huonon kokemuksen, hyväksikäytetyn olon. hylätyn olon ja sinua alkaa harmittaan koko juttu. Sellaisenko ensimmäisen seksikokemuksen haluat muistoihisi?

    Tyyppi heittää mällit pilluus ja sanoo hyvästi, ja kohta näet kun se tekee samat temput kaverillesi? Jippijaijei...

    Äänestä

  • EiMuutenMut kirjoitti:

    Pelkkä seksi harvoin on kiva kokemus ekana kertana. Muutenkin yleensä tunteet tekee seksistä parempaa kuin pelkä sisään ulos ja mällit sisälle tapahtuma.

    Toisekseen kaksikymppiset jätkät varmaan panee jos annat mutta luuletko että sen jälkeen luvassa ihan parisuhde? Tuskimpa. Ne pojat varmaan vaan panee ja sitten jatkaa matkaa

    Saat vaan huonon kokemuksen, hyväksikäytetyn olon. hylätyn olon ja sinua alkaa harmittaan koko juttu. Sellaisenko ensimmäisen seksikokemuksen haluat muistoihisi?

    Tyyppi heittää mällit pilluus ja sanoo hyvästi, ja kohta näet kun se tekee samat temput kaverillesi? Jippijaijei...

    Kyllä aika moni kaksikymppinen naispuolinen ystäväni seurustelee parikymppisen miehen kanssa:) joten turhaan yleistät. Kyllä niitä kunnollisiakin löytyy.

    Äänestä

  • Varmasti, mutta ne tuskin panee heti kättelyssä. Ei munkaan ex ollut ekana panemassa e

    Äänestä

Mun kaveri on ihan kiva selvinpäin mut kännissä tosi rasittava

Äänestä

Pidä välipäivä vähintäin kerran viikossa. Tai silloin voit treenata korkeintaan ilolihaksia.

Äänestä

Välillä lepopäiviä jotta kroppa saa palautua... ihan vaan vinkkinä! Kuulostat alussa hieman pakkomielteiseltä kun kirjoitit "joka päivä" sen takia sanon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nuorennaisensuunnitelma kirjoitti:

Treenata joka päivä ja syön hyvin ja nautin kesästä ja sitten elokuussa liityn Tinderiin :) Haluun miehen viim. elokussa ja haluan jo neitsyydestä eroon. On sellanen olo, että tän kesän aikana on pakko päästä sänkyhommiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu