Onko Ne isot vai tavalliset?
Laura Huhtasaaren tissit
Ihmettelijäihminen
126111
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Mitkä tissit?
Vaalea kaunotar hän on ja vielä uskovainen. Sekös satakunnan demarikommareita ärsyttää, Tampereen puniikeista puhumattakaan.
On tavattoman kiihoittavaa seurata tätä persujen ylä- ja alapääläisten taistoa johtajastaan jolle on tiedossa lyhyt mutta liukas alamäki hävinneine, osin sammuneine joukkoineen.
Avoimissa ja niukoissa iltapuvuissa näkyy että Lauran tisut ovat sopivan napakan kokoiset. Arkiasuihin pukeutuessaanLaura taitaa käyttää toisinaan push uppeja kun näyttävät paljon isommilta.
Laura on samannäköinen kuin pari päivää sitten nähdyssä brittidokumentissa ollut kaunis natsivenäläispimu, joka sanoi Venäjän tuhoavan koko maailman, jos joutuvat tappiolle sodassa Eurooppaa vastaan.
Älkää soinistit olko huolissanne. Kyllä Isä Timolla on suuremmat tissit.
Tästä kuvasta käy ilmi todellisuus. Tällaisista naisista persupojat, kuten esimerkiksi kuvassa esiintyvä sosialisti Simon Elo, tykkäävät:
http://image.citycdn.fi/01/38/76/96/ab1131cfed6746994b0b281b005f7060.jpeg
Ja mainitsiko joku sanan sopusuhtaisuus?
Persuilla on man boobsit, kysykää vaikka petturi Soinilta tai työttömien kyykytys ministeri Lindströmiltä.
Sillä on samanlaiset puskurit edessä ja takana.
ne on jeesukselle varatut.
Nenänsä vie varmaankin voiton, kun koosta puhutaan. Isoin uloke Lauralla.
Pari lasta, on ne aika kuiviksi imetyt. Taitaa olla rullallaliivien sisällä. Vähän niin kuin kananmunat, paistetut. Visihan niitä silti katsoa lähemmin jos tulisi tilaisuus.