Heil Halla-aho

Halla-aho on johtajamme. Heil!

Suomen natsit
7239
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Otetaan karjala takaisin. Suursuomi on tavoitteemme

Äänestä

Teillä somaleilla on kumma huumorintaju, aloittajakin yhdistää Jussin natseihin.

Äänestä
  • Jollainhan Somaleiden Islamilaista kehitysmaamuslimi kalifaattia Suomessa täytyy yrittää peitellä.... Viherkommarit ja Demarit ovat antaneet niille oikeuden rasistiseen vihapuheeseen julkisesti, toivottavasti siihen nyt tulee loppu.....

    Äänestä

Olen ymmärtänyt, että PS on pieni mutta kivulias kivi Kokoomuksen kengässä. Toisaalta Kokoomus on vasta kolmanneksi suurin puolue eduskunnassa, joten marssijärjestys olisi hyvä pitää mielessä. Sipilä ei suurin surminkaan halua hallituksensa kaatuvan sillä se tietäisi seuraavissa vaaleissa rökäletappiota ja PS:n nousua suurimmaksi puolueeksi. Paavo Väyrynen oli vitutuksen terveysvaikutuksesta huolissaan ja sen kuolemanvaaran kyllä ymmärtää niin Orpo kuin Sipiläkin. Muuten, harvoin jos koskaan aikaisemmin on hallituskumppania ja sen puheenjohtajaa oltu valmiit syrjimään nyt nähdyllä tavalla. Toivottavasti pölyn laskeutuminen tuo uusia näkökulmia PS:n hallituskumppanien puoluetoimistoihin maanantaiaamuun mennessä. Toisaalta uudet vaalit voisivat ollakin PS:n kannalta toivottava ratkaisu mutta ei se edistäisi nykyisen hallituksen tavoitteita, jotka menisivät jäihin sillä hetkellä kun Sipilä tai Orpo nostaisivat kytkintä ja poistuisivat hallituksen ovesta ulos.

Äänestä

Halla-aho ei ole natsi. Hän on erittäin älykäs ja arvostettu perussuomalainen poliitikko. Lukemalla Halla-ahon kirjoituksia tulee huomanneeksi, että hän påerustaa sanomansa tosi asioihin. Sen sijaan kaalimediat MTV, HS, iltapaskat ja muut ovat silkkaa putinistista pietarin trollailua izlamisaatiolla runkkailevien toimitajien märissä kuvitelmissa Sipilänkutsuvieraiden orgioista.

Äänestä
  • Vai "Halla-ahon kirjoituksia"? Kun on suoraa näyttöä että kyseessä ei ole "Halla-ahon kirjoitukset" vaan kyse on siitä hän kopio kyseisiä tekstejä ulkomaisilta sivuilta, kääntää ne ja väittää niitä omikseen. Kielitaidottomat "mestarin edessä seisottajat" nielevät tietenkin kaiken kritiikittömästi muka Halla-ahon oman tekstinä.

    Äänestä

Suomi24 keskustelu. Internetin likaviemäri. ayy lmao

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kansallinenylpeys kirjoitti:

Halla-aho on johtajamme. Heil!

Suomen natsit

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu