Vapaavuori on rikollisen näköinen

fgbnyu78

mutta onko tuomittu on..on.

3

117

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Isänmaanetuko

      Eipä tunnu Vapaavuorikaan osoittavan minkäänlaista katumusta rikoksistaan,
      vaikka Niinistö osoittelee persuja näistä.
      Kakossa tarkoitus pyhittää aina keinot.
      Suomalaisella Klubilla,kun olisi kärpäsenä katossa,niin kuulisi varmasti saman kuin persujen kokouksessa maahanmuutosta.

      • tässätotuus

        Eilen tyhmemmillekin paljastui: Niinistö ei ole koko kansan presidentti. Hän ei ole myöskään työväen presidentti. Hän on pelkästään kokoomuslaisen eliitin ja hallintarekisteriin rahansa piillottaneiden kansaa avoimesti kurjistavien ja halveksivien porhopiirien äärielitistinen presidentti. Tiedoksi: Siitä ei ole mitään hyötyä Suomelle eikä Suomen rakentajille. Maailma muuttui hetkessä. Työkansa ei jatkossa äänestä Niinistöä. Se on Niinistön uran tuho.


    • Niinistön raukkamainen ja akkamanen tsunamin aikainen Thaimaasta karkaaminen ja suomaisten hädässä olevien auttamatta jättäminen on tainnut autuaasti unohtutua suomalaisilta. Niinistö ei ole mikään MIES, vaan itserakas neiti.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea

      Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa
      Maailman menoa
      349
      9339
    2. Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita

      Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat
      Maailman menoa
      86
      5809
    3. Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka

      jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur
      Maailman menoa
      357
      5392
    4. SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"

      Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden
      Maailman menoa
      89
      3782
    5. Sara Sieppi umpirehellisenä Amazing Race -kulissien takaisesta elämästä

      Sara Sieppi oli mukana Amazing Race Suomi -realityssä. Somevaikuttajalla oli takana raskasta aikaa ja isoja suruja, eikä
      Suomalaiset julkkikset
      3
      3202
    6. Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut

      samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien
      Maailman menoa
      66
      2763
    7. Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?

      Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal
      Maailman menoa
      69
      2728
    8. Herkkua vai hötöä? Kaksi Beck-leffaa tällä vkolla tv:stä

      Beck-elokuvat tuntuvat olevan suomalaisten makuun. Tällä viikolla televisiosta tulee kaksi ruotsalaista taidonnäytettä,
      Elokuva
      5
      2533
    9. Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!

      Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr
      Maailman menoa
      7
      2468
    10. Ajattelin silloin

      että jos olet kiinnostunut, ihan oikeasti, niin kuulen sinusta vielä.
      Ikävä
      113
      2436
    Aihe