Kun Jasmin muutti Suomesta pois on Martina on nyt Suomen kaunein nainen.
Martina on nyt Suomen kaunein nainen
Jimboy
18617
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Martina ei kestä yhtään kritiikkiä, vaan poistaa jatkuvasti Instasta kommentteja, jossa häntä vähänkin arvostellaan :D
Martinassa ei ole mitään kritisoitavaa. Kaunis ja fiksu nainen. Kateellisten asiattomat räksytykset joutavatkin poistaa.
Kyllä rikollisia saa kritisoida. Varsinkin kun Martina ei ole koskaan pyydellyt anteeksi mokiaan. Jos olisin itse syyllistynyt rikoksiin ja olisin julkisuuden henkilö niin pyytäisin anteeksi virheitäni. Arvostaisin Martinaa enemmän jos olis anteeksi pyytänyt ja katunut mokiaan. Hänen ulkonäköön en ota kommenttia.
Fiksut osaavat suhtautua kritiikkiin hieman eri tavalla.
Meidän naapurin Reinokin muutti pois Suomesta kahdeksi viikoksi Teneriffalle. Nyt se muutti takaisin ja lumoutuneena kuuntelin kuinka tuo suuri maailmanmatkaaja kertoi tavanneensa ulkomailla asumisensa aikana julkimoita, kuten esim. Frederikin ja Dannyn. Kertoi myös syöneensä kansainvälisiä herkkuja, kuten läskisoosia ja karjalanpaistia.
Martina muuttaa ulkomaille. Kv-brändillä on kysyntää muuallakin.
Kaija Koo on suomen kaunein nainen. Martinat ym. ovat vasta tyttöjä. Ei Naisia.
Puupakarat (yläosat eivät liiku ns maastojuoksussa liikuntamatolla kuntotestissä) ja naaman iho ohut kuin raamatunlehti ja ryppyjä 100/cm. Riihimäellä järjestetään Kortelammen Kotiinpaluu - Festivaali, kesän suurin häppeninki, kun R - juna tuo Tähtitorninvuorelta omankylän KV - tähden guccin ja chanelin laukut täynnä UO - laskuja ja ruokkomaksulappuja. Kunnanjohtaja ajaa ML500 panssarimersulla Viiksen hokiessa v*ittu vi*ttuuuuuu ihmisiä turvoksissa olevan kunniakujan läpi kohti 1962 rakennettua lähiökaksiota betonislummissa, joka on sisustettu Farttiinan mukaisesti 3 keltaisella sellofaanipatjalla lattialla. Sossuaika on maanantaina instaan ilmoitettu. Ms. Kaasupullo laittaa Chanelin kengät ja Lupuutiinin hameen päälle odotusaulaan, mutta ei osaa painaa nappia numeroautomaatista. Siis ihanan Huikeeta!!
Kateellisen lässytystä.
Munakoiso hypettää paluuta Riihimäelle blogissaan: "tää on huikeen hieno projekti, jonka eteen jengi on tehny valtavasti töitä!"
Instassa hypetys nousee ihan nextille levelille: #areyounotentertained #familygoals
Blogit ja instat seuraat tarkkaan mutta oliko niin ettei Martinan tekemiset kiinnosta sinua yhtään :D
Ei ollut, nimittäin kyllä kiinnostaa. En kai muuten seuraisi blogiansa ja instaa :D
Juu, hienoa kun olet kiinnostunut kauniista naisesta.
Tuo seuraajahan on tämä jalkafetissi, jonka Mara on nuorempana hylännyt. Yhtä katkera kuin on letku Jassusta.
Kuka Mara? Ahtisaariko?
Maran "hylkäämiä" teinipoikia on Riihimäellä yli 300. Joku heistä oli sen ekan abortoidun iskä?
Ilmankos nää hylätyt ja huonoiksi havaitut täällä häntä seuraa ja kiukuissaan kritisoi.
Se on totta varmaan, koska jostainhan nämä monta sataa Maran-naurajaa tulevat.