olen kertonut etten pidä siitä ja se sattuu sekä pyytänyt lopettamaan mutta aina palaa samaan. Jos pystyisin niin lopettaisin panon kesken siihen paikkaan, mutta yleensä olen silloin niin lähellä saamista etten halua/pysty keskeyttämään. Jälkeenpäin asiasta puhuminen ei tehoa kun muutamaksi kerraksi ja taas sama juttu. Mistä moinen johtuu, siitäkö kun edellisessä suhteessa ei saanut ja siksi katseli paljon pornoa? Itselleni tulee tosi käytetty olo, tekisi mieli lopettaa koko suhde, vaikka mies on muuten ihan ok ja hotti.
Vastaukset 4
Onpa kurjaa :( Mies on varmaan saanut pornosta vähän liikaa vaikutteita. Kyllähän tuossa nyt puheen pitäisi tehota, kun sanot ettet moista kohtelua siedä. Jos mies sinusta oikeasti välittää, ei hän tee sellaista mitä et halua.
- Samallamitalla
Läpsäise samalla voimalla takaisin kasseille, niin ehkä ymmärtää.
kundihan on aivoton sika. Anna samalla mitalla takaisin..
- Kassi-Kassinen
Purista kasseista kunnolla muutamalla kerralla lämittelyvaiheessa.
Tai sit vaikka tosi terävä luunappi, ja just joko kiveksille tai terskalle.
Sanot vielä että sua kiihottaa tuollainen ja kun kerta hänkin repii ja läpsii, niin sulla on samanlainen oikeus tehdä sitten tuota "omaa juttuasi" ja sä teet sitä niin kauan kuin hän tuota omaansa.
Uskaltaisin väittää, ettei miehesi kovin kauaa viitsi enää kohdella sua noin. Kivekset meinaan ovat kuitenkin sen verran arat tuollaiselle pienellekin kolhimiselle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "4091795- 1351302
- 1161296
- 1601257
Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"
Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh281036- 111872
Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.192733- 59671
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i122600- 23598