olen kertonut etten pidä siitä ja se sattuu sekä pyytänyt lopettamaan mutta aina palaa samaan. Jos pystyisin niin lopettaisin panon kesken siihen paikkaan, mutta yleensä olen silloin niin lähellä saamista etten halua/pysty keskeyttämään. Jälkeenpäin asiasta puhuminen ei tehoa kun muutamaksi kerraksi ja taas sama juttu. Mistä moinen johtuu, siitäkö kun edellisessä suhteessa ei saanut ja siksi katseli paljon pornoa? Itselleni tulee tosi käytetty olo, tekisi mieli lopettaa koko suhde, vaikka mies on muuten ihan ok ja hotti.
Mies läpsii pakaroita ja repii hiuksista,
4
569
Vastaukset
Onpa kurjaa :( Mies on varmaan saanut pornosta vähän liikaa vaikutteita. Kyllähän tuossa nyt puheen pitäisi tehota, kun sanot ettet moista kohtelua siedä. Jos mies sinusta oikeasti välittää, ei hän tee sellaista mitä et halua.
- Samallamitalla
Läpsäise samalla voimalla takaisin kasseille, niin ehkä ymmärtää.
kundihan on aivoton sika. Anna samalla mitalla takaisin..
- Kassi-Kassinen
Purista kasseista kunnolla muutamalla kerralla lämittelyvaiheessa.
Tai sit vaikka tosi terävä luunappi, ja just joko kiveksille tai terskalle.
Sanot vielä että sua kiihottaa tuollainen ja kun kerta hänkin repii ja läpsii, niin sulla on samanlainen oikeus tehdä sitten tuota "omaa juttuasi" ja sä teet sitä niin kauan kuin hän tuota omaansa.
Uskaltaisin väittää, ettei miehesi kovin kauaa viitsi enää kohdella sua noin. Kivekset meinaan ovat kuitenkin sen verran arat tuollaiselle pienellekin kolhimiselle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yh:n pihalla aina eri auto
Ompa jännä seurata ohiajaessa, että millainen auto on nyt erään yksinhuoltajan pihassa. Näyttääpä siellä taaskin olevan1473252- 2232995
En vittujakaan enää välitä sinusta nainen
Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.791966Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va781592Exän käytös hämmentää (taas)
Osaisivatko palstan herrat kenties helpottaa tulkitsemista? Toki naispuolisetkit saavat antaa tulkinta-apua, mutta nyt k2391437- 481148
- 991041
- 1191014
- 58978
- 12913