Mies läpsii pakaroita ja repii hiuksista,

pitkät.hiukset

olen kertonut etten pidä siitä ja se sattuu sekä pyytänyt lopettamaan mutta aina palaa samaan. Jos pystyisin niin lopettaisin panon kesken siihen paikkaan, mutta yleensä olen silloin niin lähellä saamista etten halua/pysty keskeyttämään. Jälkeenpäin asiasta puhuminen ei tehoa kun muutamaksi kerraksi ja taas sama juttu. Mistä moinen johtuu, siitäkö kun edellisessä suhteessa ei saanut ja siksi katseli paljon pornoa? Itselleni tulee tosi käytetty olo, tekisi mieli lopettaa koko suhde, vaikka mies on muuten ihan ok ja hotti.

4

688

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Onpa kurjaa :( Mies on varmaan saanut pornosta vähän liikaa vaikutteita. Kyllähän tuossa nyt puheen pitäisi tehota, kun sanot ettet moista kohtelua siedä. Jos mies sinusta oikeasti välittää, ei hän tee sellaista mitä et halua.

    • Samallamitalla

      Läpsäise samalla voimalla takaisin kasseille, niin ehkä ymmärtää.

    • kundihan on aivoton sika. Anna samalla mitalla takaisin..

    • Kassi-Kassinen

      Purista kasseista kunnolla muutamalla kerralla lämittelyvaiheessa.
      Tai sit vaikka tosi terävä luunappi, ja just joko kiveksille tai terskalle.
      Sanot vielä että sua kiihottaa tuollainen ja kun kerta hänkin repii ja läpsii, niin sulla on samanlainen oikeus tehdä sitten tuota "omaa juttuasi" ja sä teet sitä niin kauan kuin hän tuota omaansa.
      Uskaltaisin väittää, ettei miehesi kovin kauaa viitsi enää kohdella sua noin. Kivekset meinaan ovat kuitenkin sen verran arat tuollaiselle pienellekin kolhimiselle.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?

      Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "
      Maailman menoa
      409
      1795
    2. Onko ikäerolla väliä?

      Mitä mieltä ootte? Meillä on 14 vuotta ikäeroa.
      Ikävä
      135
      1302
    3. Mitä kirjainta kaipaat?

      🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      116
      1296
    4. Onko sulla rakas mitään sanottavaa?

      Lähetä tässä kaivatullesi haluamasi terveiset 💌
      Ikävä
      160
      1257
    5. Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"

      Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh
      Suomalaiset julkkikset
      28
      1036
    6. Uusioperhe vai salasuhde?

      Mitä ensisijaisesti haluat? Pelkään, että menetän järjen sun kanssa 😉
      Ikävä
      111
      872
    7. Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!

      Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      192
      733
    8. Otan vielä sut

      Niin on tähtiin kirjoitettu. Nainen, turha on kohtaloa juosta pakoon.
      Ikävä
      59
      671
    9. Vaikea löytää samantyylistä miestä

      Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i
      Sinkut
      122
      600
    10. Mulla on ikävä sua!

      Enemmän kuin ikävä... sun kanssa oli niin helppo olla ja jutella!
      Ikävä
      23
      598
    Aihe