mistä saa n gageen crakattyjä pelejä???

öö... haluaisin tietää miltä sivulta tai mistä löytää n gageen cracättyjä pelejä, koska hinnat kaupoissa ovat liian korkeita. itselläni on vanhempimalli... VASTATKAA KIITOS!
4940
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

P2P

Äänestä

tästä osoiteesta KAIKKI N-Gage pelit:

www.ngage-user.de

eikä tartte mitään urpoo listan selailuu tai irccimistä!!!!! Helppoo jos vaan osaa saksaa sen verta et tietää et mitä on "lataa", "download".

That's Easy! Löysin tämän itte ja jaan nyt iloni myös muille! :D Jaettu ilo on moninkertainen :D

... mutta jaettu sakko on moninkertaisempi :C

Äänestä

Kommentoi aloitusta


._Tietämätön_. kirjoitti:

öö... haluaisin tietää miltä sivulta tai mistä löytää n gageen cracättyjä pelejä, koska hinnat kaupoissa ovat liian korkeita. itselläni on vanhempimalli... VASTATKAA KIITOS!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu