Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Pikkareita tarjolla

Onkos täällä kiinnostusta ostaa nuoren koon M-L/40 naisen pikkareita, sukkiksia jne. kohtuuhintaan? :) myös toiveet ovat tervetulleita
8381
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Kyllä kiinnostaa, jos saa ne itse riisua sinun päältä?

Äänestä
  • Pistin viestiä:)

    Äänestä

  • Viestiä laitettu ;)

    Äänestä

  • jenma98 kirjoitti:

    Viestiä laitettu ;)

    No tuliko kaupat

    Äänestä

  • Tää ei osta mitää vaan kyselee runkatessa luuseriäijä 🤮

    Äänestä

Suklaarusetit at gmail piste com

Jos haluat kahden naisen suklaafetissejä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jenma98 kirjoitti:

Onkos täällä kiinnostusta ostaa nuoren koon M-L/40 naisen pikkareita, sukkiksia jne. kohtuuhintaan? :) myös toiveet ovat tervetulleita

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu