Jalkafettari

JanneDax

Kyllähän tää kesä tuo taas ihania maisemia, hienoja jalkoja varpaita ihailtaviksi.
Mä tykkään kattoo esim ylen ihana toimittaja Annika Dahlström, upea nainen ja tykkää näyttää ihania jalkojaan

4

411

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Itse katselen Annikan kenkiä ja runkkaan että pääsis nuuhkimaan ja laskemaan lastit niihin.

    • Siinä-tarvittava

      JALKAFETISMIN ALKEET - NÄILLÄ OHJEILLA PÄÄSET NAUTTIMAAN KUMPPANISI JALOISTA!
      8.6.2017 21:31
      Jalkafetissi on yllättävän yleistä. Se on myös yksi tavallisimpia S&M- eli sadomasokismileikkien muotoja. Domina Miranda Kane on usein alistanut asiakkaitaan käskemällä heidät nuolemaan hänen jalkojaan. Hänen mukaansa kyseessä on hyvin intiimi, sensuelli ja fetisistille kiihottava kokemus. Kane vinkkaa, miten pääsette yhdessä tutkailemaan mieltymystä, mikäli epäilet kumppanillasi olevan taipumusta jalkafetismiin.

      Älä huoli, jalkafetisimi ei vaadi vastavuoroisuutta. Se, että annat kumppanisi hieroa jalkojasi, ei tarkoita, että joudut ottamaan kenekään varpaita suuhusi, ellet halua.

      JALKAHIERONTA
      Fetissit eivät automaattisesti tarkoita piiskoja ja sitomavälineitä. Valtaleikeissä on kyse siitä, että toinen osapuoli miellyttää toista. Mikäpä sen miellyttävämpää, kuin jalkahieronta rankan työpäivän päätteeksi? Älä myöskään turhaan tunne epävarmuutta jaloistasi. On hänen tehtävänsä tehdä niistä täydelliset, joten laita hänet vaikkapa lakkaamaan kyntesi.

      KENGÄT
      Kauniit kengät vetoavat jalkafetisistiin. Jotkut pitävät erityisesti korkeista koroista, toiset sandaaleista. Selvitä, millaiset kengät vetoavat kumppaniisi ja lähde shoppailemaan. Mieti myös omaa makuasi. Millaiset kengät saavat sinut tuntemaan olosi seksikkääksi? Kanen mukaan kiiltonahka on parasta, sillä pinnan voi ”pyyhkiä puhtaaksi”.

      VARPAILLA KIUSOITTELU
      Kane sanoo, että hänen tyypillinen sessionsa asiakkaan kanssa alkaa varpaiden nuolemisella. Alistettavan asiakkaan täytyy ensin nuolla kenkiä, ennen kuin hän saa edetä varpaisiin. Anna hänen nuolla varpaat huolellisesti yksi kerrallaan, ennen kuin hän saa laittaa ne kaikki suuhunsa.

      JALKAHOMMAT
      Kuten arvata sattaa, kyse on miehen tyydyttämisestä jaloilla. Aseta penis jalkapohjiesi väliin ja anna mennä.

      TOEING
      Tämä vaatii jo ammattilaisen otteita, ja kenties liukastetta. Homma on ikään kuin suihinotto, mutta peniksen sijaan suuhun päätyvät jalat. Kartoita kuitenkin etukäteen kumppanisi rajat, sillä kaikki jalkafetisistitkään eivät nauti extreme-jutuista. Naisfetisistin kohdalla toeing voi tarkoittaa myös, että hänet tyydytetään hieromalla klitorista jalalla.

      Lähde: Metro

    • Annikanjalat

      Onko Annikan jalat jossain kuvassa nähtävillä?

    • poitsu_x

      Annikalla on upeat sääret. Onko kukaan nähnyt onko hänellä lakatut varpaankynnet?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ei sua enään tunnista

      Kun olet vanhentunut ja lihonut.
      Ikävä
      90
      5137
    2. Huomenet naiselle

      Harmittaa ettei ehkä nähdä enää koskaan. Näillä mennään sitten.
      Ikävä
      53
      4046
    3. Mikä kaivatussasi kolahti?

      Mikä oli erityistä?
      Ikävä
      25
      2149
    4. Etsin vastaantulevista sua

      Nyt kun sua ei oo, ikävöin sua niin v*tusti. 😔Jokaisesta etsin samoja piirteitä, samantyyppistä olemusta, samanlaista s
      Ikävä
      27
      1807
    5. Kaikesta muusta

      Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko
      Ikävä
      16
      1785
    6. Hyvää yötä.

      Miten äkäpussi kesytetään? 😉 pus
      Ikävä
      15
      1424
    7. Ajatteletko koskaan

      Yhteisiä työvuosia ja millaista silloin oli? Haluaisin palata niihin vuosiin 🥹
      Ikävä
      27
      1207
    8. Tekis mieli lähestyä sua

      Mutta pelkään että peräännyt ja en haluis häiritä sua... En tiedä mitä tekisin olet ihana salaa sua rakastan...💗
      Ikävä
      20
      1026
    9. T, miten mun pitäis toimia

      Olen niin toivottoman ihastunut suhun...ollut jo liian,monta,vuotta. Lähestynkö viestillä? Miten? Sun katse...mä en kest
      Ikävä
      43
      981
    10. Kyllä hävettää!

      Olla taivalkoskelta jos vuoden taivalkoskelainen on tuommoinen tumpelo.
      Taivalkoski
      21
      970
    Aihe