Olet liian White Trash minulle...
Ei tästä tule mitään nainen
TajusinNyt
19598
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Anteeksi vain mutta tuollainen ilmaisutapa kertoo myös sinusta aloittaja..
Oman sosiaaliluokan edustajat koetaan usein viehättävämmiksi kuin muut.
Se on oikein hyvä se!
Semmoinen taso mikä on koti. Oletko käynyt sen himas?
Siitä saa perspektiivii sen leidin tasosta.
Usein myös neidin ulkonäkö ja vaatetus kertoo tarvittavan
Aika monella akateemisella naisella, joita tunnen, on koti tosi sekainen ja likainen. Tietty en tiedä mitä kukakin pitää tasokkaana, mut mulle white trash tarkoittaa huonoa tai olematonta sivistystasoa. Neidin ulkonäkö tai vaatetuskaan ei paljoa tosta kerro, kun yleensä just ne koulutetut ei välitä siitä miltä ne näyttää.
Näin se varmaan on, mul on huonot mahikset.
Yeah, vihdoin ja viimein se tajus!! Hyvin on liidaus onnistunut, ja pesäkin on tarkoituksella sellainen kuin on! Käkiä ei odotella.
Onko ihminen koko elämänsä damannäköinen ja samalla statuksella
Oletko jo huippulääkäri tai joku korkean luokan yritysjohtaja kenties ?
Sihteeriopistosta. Nippanappa valmistunut.
Lukee iltaisin sivistyssanakirjan, jotta pystyisi edes normaalia keskustelua seuraamaan.
Harmi että maailmaan ei synnytä täydellisinä ihmisinä. Hyvä kuulla että joku yrittää kehittyä tuollakin tavalla. :)
"Joka kuuseen kurkottaa se katajaan kapsahtaa".
"Joka itsensä ylentää se alennetaan".
"Ylpeys käy lankeemuksen edellä".
Geenit Venäjältä ja Eteläslaaveissa. No ehkä se on just tota?
Plussana vielä, että olen oikeasti siniverinen. Suomalainen harvinaisuus. Sulle vähemmistöä, jota halveksit.
Näkyyhän kello, valkoiset tennarit, lippalakki väärinpäin ja persvako?
Pelipaita XXL- kokoa väärinpäin päällä.
Muista sanoa jokaiseen kommenttiin JOU tai OOKKEI-OOKKEI.
OOLSPRAITTI ja ENIVEISSÖN käyvät myös.
Ja muista haukkua kaikkia vähempiosaisia v***n luusereiksi.
Bitch ja hore ovat myös hyviä perusilmaisuja.
Siiderit juot pussikaljana kuitenkin pillillä ja puistossa muistat kuunnella KOVALLA volyymilla teknopoppista.
(Jotta osaavat linnut olla hiljaa.)
Ja välillä muistat tokaista: Voi V**** mitä paskaa! Rakennekynsi irtosi.
Muista huolitella ulkonäkösi Bajamajan suojassa: tekoripsiä ja lisää liimaa, maskaraa reilusti ja pale pinkki huulipuna reilusti yli rajojen. Irtopuurteri suojaa auringolta.
Miehet on muuten tuossa aika omituisia, sillä he katsovat niiden "halvasti" ja "huoramaisesti" pukeutuneiden naisten perään ja haluavat ehkä niitä nussia, mutta samalla heillä usein erittäin halveksivia ajatuksia heistä.
"helppo baarihoro"
"Joka miehen panopuu"
"Horahtava pissis"
Tulee helposti jo pelkästä vaatetuksesta miesten suusta arvioiksi naisesta.
Liikun itse paljon miesten seurueissa joissa kaikki muut miehiä ja olen itsekseni miettinyt sitä miesten keskinäistä puhetta paljastavasti pukeutuneista naisista, että ompa tylyä siitä huolimatta että noista jokainen yrittää just tota muijaa panokseen tänä iltana.
Miksi yrittää sellaista iskeä jota halveksii? Ajatellaanko sitä että seon varma nakki saada illaksi pano kun se ihan vaatteillaan sitä panoa ja huomioo kerjää?
Itse tiedän perussäännön että jos haluaa saada kaikki panomiehet perseeseen pistä todella paljon paljasta pintaa näkyviin ja taasen haluat ns. viestittää että et hae panoseuraa vaan olet kunnollinen nainen jota voi miettiä ihan tyttöystäväksi niin pukeudu säädyllisemmin.
Se arvosteleva puhe mitä miehiltä naisesta joka pukeutuu hyvin anteliaasti kroppaansa esitellen on todella murskaavan tylyä. Mä en ymmärrä miten ne pystyy vääntää naamansa hymyyn yrittäessään sitä panoksi jos ajatukset takana on että tuo on joka miehen panopuu horo jota koko kylä pannut.
Toisaalta en minäkään mitään naisten naurattajaa joka ekana tulee pokaan tosi itsevarmana ja jolla joka viikko joku uusi pano pokattuna ajattele minään vakavasti otettavana miesehdokkaana. Jos nyt olisi irtosuhteiden harrastaja niin paremman puutteessa ja kovassa seksin tarpeessa sillä ehkä leikkis kerran tai pari mutta ei kyllä mitenkään voisi kuvitella avo/avioliittoa tai yhteistä taloutta/perhe-elämää semmoisen kanssa.
Ehkä miehet ajattelee sitten samoin. Seksikäs koriste pahimpaan puutteeseen mutta pornokoriste ei ole käytännölllinen vaimo ja lasten äiti korkokengillä hiekkalaatikolle ja silikoneilla imettämään sekä minihameessa ja rakennekynsillä vaippoja vaihteleen?
Ehkä naiset ja miehet ei sittenkään ajattele kovin erilailla näistä asioista?
Joo suksi vittuun
Tänään ihmiset on vihannut itseään paljon XD
Kaikki hyvin hyvää yötä.