Simon pitänyt selälleen jo kaikki

On huhuttu että kovana naistenmiehenä tunnettu hurmuripoika Simon Elo olisi saanut jo kaikilta eduskunnan uuden ryhmän naisilta "pesää", onko teillä mitään muita tietoja kuin huhuihin perustuvia ja jos on niin kertokaa ihmeessä?
253
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Onhan se harvinaisen komea mies, on mahdollista että ryhmän naiset haluavat "hoitoon"

Äänestä
  • Juuri näin, tuosta ei mies voi komeammaksi tulla, oikea adonis pukinpartoineen. Uskonnollisesta taustasta johtuen oman ryhmän lisäksi, myös muidenkin puolueiden naiset tulevat saamaan sekä sielullista, että fyysistä"hoitoa" tältä uljaalta urokselta. Nykyisten tynkäpersujen naisten on vain haikeana muisteltava menneitä, koska tämä Simon-uros on jo heidät läpikäynyt, eikä hän nykyisen statuksensa vuoksi voisi, eikä varmaan haluaisikaan olla missään tekemisissä heidän kanssaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


DemarityttöAmurista kirjoitti:

On huhuttu että kovana naistenmiehenä tunnettu hurmuripoika Simon Elo olisi saanut jo kaikilta eduskunnan uuden ryhmän naisilta "pesää", onko teillä mitään muita tietoja kuin huhuihin perustuvia ja jos on niin kertokaa ihmeessä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu