Kiinteistövälitys kuopiossa

Emma-k-t

Minkä on nykyään paras kiinteistövälitys yritys kuopiossa?

Samat henkilöt muuttuneet yritykseltä toiselle ja osa perustanut uusia, mutta onko joku rehellinen hyvä olemassa? Vai onko niiden aika jo ohi?

17

3816

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Älä_unta_näe

      Ja täältäkö ajattelit saada vastauksen? Turha toivo.

      • helakka

        no ei missään tapauksessa SKV- kiinteistövälitys kuopio, siis , kun kyselin jotain asunnosta, vastaus oli, kun ei tiedä ja kaikki meni muutenkin päin sitä tavaraa. ei ikinä ennee.


      • Anonyymi
        helakka kirjoitti:

        no ei missään tapauksessa SKV- kiinteistövälitys kuopio, siis , kun kyselin jotain asunnosta, vastaus oli, kun ei tiedä ja kaikki meni muutenkin päin sitä tavaraa. ei ikinä ennee.

        Eikä missään tapauksessa Kodin laatuvälitys OY


    • ksjfjdkljkldjssd

      Huvittavaa että aina firmojen sivuilla mainostetaan yritysten arvoina mm. että perehdymme myytäviin tuotteisiin huolellisesti, sitten kun kysyy jotain myyjältä niin vastaus on vaan tyyliin välinpitämätön "en tiiä eikä kiinnosta"

    • muutamamyytyjaostettu

      Firma kuin firma jossa on töissä Anneli Keränen :) Tai Aaro Tanskanen

    • Pettynyt_katselija

      Osaamattomia tunareita ainakin Savossa. Ei minkäänlaista ammattitaitoa ylpeydestä puhumattakaan.

    • Jaanis-66

      No on joo - kun näkee niin 😉

    • myyitse

      Ei ole vielä hyvää välitystoimistoa perustettukkaan. Ja loppujen lopuksi välittäjällehän on ihan turha maksaakaan. Ei ole mitään helpompaa asiaa kuin myydä itse oma asuntonsa. Jos asunto on yleensäkkin menevä kaupaksi, niin ei siihen mitään välittäjä typerystä tarvita. Jos et osaa itse hinnoitella asuntoasi, niin juoksuta eri välittäjätyperyksiä arvioituttamassa asuntoasi, ja sen jälkeen laitat itse myyntiin. Saat hyvät ansiot kun teet paremman työn kuin saamaton välittäjä.

      • Anonyymi

        Kodin laatuvälitys Oy surkein itse myy nopeammin


    • Anonyymi

      Kotikartano on hyvä ja ihmisläheinen liike.

      • Anonyymi

        samaa mieltä kanssasi


    • Anonyymi

      Mikä olisi hyvä ja tehokas kiinteistövälitys firma osakkeen myyntiin Kuopiossa. Ja välityspalkkio myös kohtuulinen ?

      • Anonyymi

        Jos otat jonkun isomman välittäjän jossa useita työntekijöitä niin sellainen ei ole paras mahdollinem, varsinkin jos välittäjät esittelevät ristiin kohteita eli ikinä ei tiedä kuka seuraavana esittelemään tulee, huono juttu, se joka ottaa toimeksiannon vastaan ja kerrot hänelle tärkeitä asioita myytävästä kohteesta min tieto ei siirry seuraavalle.


    • Kodin Laatuvälitys Oy on oman kokemukseni perusteella luotettava ja ammattitaitoinen kiinteistönvälitysfirma. Asunto saatiin myytyä nopeasti ja välittäjä hoiti kaikki asiat kauppojen osalta ja neuvoi meitä tarvittavissa asioissa kuten kosteusmittauksen ja osakekirjojen osalta.

      • Minulla on myös erittäin hyvä kokemus Kodin Laatuvälityksestä!


    Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ei sua enään tunnista

      Kun olet vanhentunut ja lihonut.
      Ikävä
      233
      7905
    2. Etsin vastaantulevista sua

      Nyt kun sua ei oo, ikävöin sua niin v*tusti. 😔Jokaisesta etsin samoja piirteitä, samantyyppistä olemusta, samanlaista s
      Ikävä
      45
      5510
    3. Huomenet naiselle

      Harmittaa ettei ehkä nähdä enää koskaan. Näillä mennään sitten.
      Ikävä
      59
      4842
    4. Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?

      Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin
      Maailman menoa
      154
      3594
    5. Mikä kaivatussasi kolahti?

      Mikä oli erityistä?
      Ikävä
      76
      3567
    6. Kaikesta muusta

      Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko
      Ikävä
      16
      2045
    7. Tekis mieli lähestyä sua

      Mutta pelkään että peräännyt ja en haluis häiritä sua... En tiedä mitä tekisin olet ihana salaa sua rakastan...💗
      Ikävä
      32
      2041
    8. Hyvää yötä.

      Miten äkäpussi kesytetään? 😉 pus
      Ikävä
      31
      1869
    9. Ajatteletko koskaan

      Yhteisiä työvuosia ja millaista silloin oli? Haluaisin palata niihin vuosiin 🥹
      Ikävä
      46
      1769
    10. Kyllä hävettää!

      Olla taivalkoskelta jos vuoden taivalkoskelainen on tuommoinen tumpelo.
      Taivalkoski
      39
      1707
    Aihe