Jasmin Mäntylä Speden Speleissä
SpedeOnParas
241090
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 24
Vanhimmat
HAHAHAHA miten toi Jasso saattoi olla noin surkea joka lajissa!
About 7.20 min. alkaa speli sanarinki. Jasmin ei jatkoon.. :D
Jassu pian nähtävissä gladiaattoreissa?
:D
Jaska näyttää ihan mannelta, kolho on ollut jo nuorena kaukana kauniista. Ja mitkä hiton tukikengät sillä on kavioissaan? melkoiset kompurat :D
Jennillä ja Pinjalla oli ihan samanlaiset. Kato - ne oli muotia silloin.
Rattijuoppo osoitti ajotaidotkin.
Jaskan koko tulee tuossa hyvin esiin. 185 senttinen Spertti Spasanenkin on ihan rääpäle Jaskan rinnalla.
Goljatti.....
Jasmin nayttää tässä mallia kansainvälisestä huippuosaamisesta.
Nimim. Kateellinen
RRUAHAHHAAA!
BUAAHAHHAA!
*myötähäpeää*
Vetikö Spede Jassoa kuvaustauolla viikseen? Vai pitikö Spede Jassoa liian kolhona? Lohjennut olisi meinaan varmasti.
Spede ei varmasti ollut ihastunut Jassoon koskaan.
Olen tavannut Speden työni vuoksi, ja täytyy sanoa, että Spede tykkäsi eläväisistä, nauravaisista ja herttaisista naisista. Kuten esim. Riitta Väisänen oli.
Tuo aloittajan linkittämä video oli mainio, koska siinä tuli hienosti esiin Mäntylän persoonallisuus. Jasmin on sosiaalisesti kömpelö, etten sanoisi jäykkämielinen ihminen (rigidi persoonallisuus). Melko huumorintajuton, ja lisäksi vielä jotenkin ylimielinen.
Kaikilta muilta osanottajilta irtosi naurua, mutta Jasminilta ei.
saman huomasin.....
Miltä vuosituhannelta ja vuosiluvulta pätkä on? Kiitos muuten linkistä.
Vuosi on oltava 1998 koska Dahlman esittelee itsensä tämän vuoden miss Turuksi. (ihan itse kuuklasin että oli -98)
Jassu on jotenkin tosi jäykkä ja epäluonteva.
Olemattomat sosiaalisen kanssakäymisen lahjat Jassulla.
Oli nuorena jo nolo tapaus tämä Mäntylä!!! Nykyään vielä nolompi!! Eikä naruakaan voi enää hypätä, koska riipparit.
Kauanko olet hänen elämäänsä seurannut?
Siitä asti kun Intialainen tyrkytti itsensä julkisuuteen naimalla homon. Sen verran sairasta menoa riipputissillä on ollut että kyllä ansaitseekin suomen tyhmimmän tittelin. Lisää vaan sketsiä ja hupia kansalle, sen Jaska osaa.
No ei se enää silloin narua hypellyt.
https://www.youtube.com/watch?v=dtieJ6IoVho
Lotjäke hävisi taas. Naama kuin norsunvidulla kun miesmäinen rrrruho ei taipunut edes perusasentoihin. Oulun perämetsien häpeä ja juntti joka ei edes matkusta kuin kerrrrrran vuoteen.
Hahahahahahaaaaaaa
Saatanan jasso
Mitä yhteistä on kolikkopeliaddiktilla ja vanhalla hilsepallilla?
Jasso vei kaikki rahat.