Halla-aholta vietiin pääministerin nuija

Vaadimme sitä takaisin meidän persupuolueelle. Tämä oli katastroof.
796
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Halla-aho on itse se nuija.

Äänestä
  • ... ja puolueen kakkosmies on sahuri.

    Äänestä

  • eiministeriainesta kirjoitti:

    ... ja puolueen kakkosmies on sahuri.

    Puolueen ykkösnainen on kumonnut evoluutioteorian.

    Äänestä

ainoa mahdollinen ja rehellinen pääministeri jussi halla-aho-------------- VAADIMME JUSSIA JHALLITIUKSEN JOHTOON JA LOIKKARIT VOI LOIKKIA KOLMI-TAI VIISILOIKIN SIPERIAAN..

Äänestä

Lisäksi Halla-ahon on päästävä pääkomissaariksi Brysseliin. Jos stessiä alkaa syntyä niin Toimi voi käydä helpottamassa paineita, jotta uni maistuu.

Äänestä

Lisäksi kannattaisi tutkia Virpi Miettisen oikeudenkäynti suljetuin ovin.. luvassa mielenkiintoisia nimiä kokkareista... näin kuulin silloin Tawastialla huipusnättinä nuorena tyttösenä järkyttyneiltä oikeustieteen opiskelijoilta. Juupsh nimistä muistuu mieleeni Suominen Ilkka...

Äänestä

Mitä avioliiton ulkopuolisiin suhteisiin tulee niin kokkareista ainakin on ollut mukana Virpi Miettisen oikeudenkäynnissä henkilöitä, kuten vaikkapa Ilkka Suominen juorujen mukaan, hän voi heti korjata jos tieto on väärä. Jos ketään edes kiinnostaa. Olin Tawastialla ja oikeustieteen opiskelijat tuolloin 80-luvun kieppeillä olivat tyrmistyneitä, humalassa kertoivat sivu suun nätille tyttöselle tästä yksityiskohdasta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Voiko_korjata kirjoitti:

Vaadimme sitä takaisin meidän persupuolueelle. Tämä oli katastroof.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu