Suomen kuninkaalliset

Shhhhhiljaa

He ovat olleet pitkään näkymättömiä pelaajia ja kamelinpaskoja.
He ovat tehneet rikollisuutta queen elizabeth2 kanssa ja heidän täytyy luopua kruunusta minun mielestä ja antaa sen minulle. Tämä asia ei jää tähän. He ovat rikollisia eikä kuninkaita. He väittävät että asioita ei olla sovittu vaikka heille ollaan kerrottu kaikki asiat ja he käyttävät lain-vetovoimaa hyväkseen psykologisesti ja mielisairaaloita sekä marijuanaa mikä on heidän pahin ja ällöttävin kamelinpaska mikä heillä on ja he parhaillaan kasvattavat marijuanaa ilman mitään hyväksyntää ja röyhkeällä mielellä muita kuninkaallisia kohtaan. Kaikki ei ole samanlaisia mutta tämä on iso totuus koskien kaikkia suomalaisia keillä on silmät päässä ja tykkävät katsoa amerikkaa euroopassa kamelinpaska mielellä. En kyllä voisi sanoa välttämättä kamelinpaskaa koska se on jotain muuta ja todellakin hyväksymätöntä nopealla terveellä järjellä. Mutta jos kaverisi ei huomaa että korvistasi tulee paskaa ulos niin.. ilmeisesti kamelinpaskaa... huutaa apina ei KAMELINPASKAA!

2

179

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • VarkaitaHeOvat

      He ovat myyneet kaiken lisäksi marijuanaa nuorille ainakin yksi heistä. Sekä he ovat käyttäneet hyväkseen marijuanan avulla viattomia ihmisiä kuin kuninkaan pitäisi tehdä jotain muuta. Ja he tekevät sitä oman edun hyväksi mutta heidän etu ei ole hyväkseen kellekkään koska ketään ei tiedä heidän suunnitelmista eivätkä he ole ikinä antanut mitään niin hyvää että voisin kirjoittaa että finland is great land to live esim.
      Jos tälläinen kruunun piiloittelu genitaali alueessa ja buckinghamin palatsin holvin avain on kuningattaren silmässä piilossa niin tälläinen piiloittelu imago ei ainakaan anna viedä pitkälle suomessa eikä ihmiskunnassa ihmisiä edes marijuanan kanssa. Oman edun tavoittelun lisäksi he yrittävät kääntää epäoikeudenmukaisen asenteen ja näkemykset psykologisesti omaksi hyväkseen. He ovat varkaita. Ja tämä ei tähän jää.

    • VituMannet

      Vitun idiooti kamelinpaska mulaatti finska paska svenska äidinnussijat. Heikko manipulaatio ruotsista että mamut eivät saa pesää. Naurakaa viellä tälle teidän vitun paskalle kamelinpaska Gorillalle.
      Lindaa sun mutsias vitu vinokiikari lindeman.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Useita puukotettu Tampereella

      Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht
      Tampere
      273
      5122
    2. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      53
      4221
    3. Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?

      Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii
      Puolanka
      93
      3609
    4. Leipivaaran päällä on kuoleman hiljaista.

      Suru vai suuri helpotus...
      Puolanka
      50
      2719
    5. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      20
      1909
    6. Meneeköhän sulla

      oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua
      Ikävä
      46
      1863
    7. Koska näit kaivattusi viimeksi

      Milloin tapasit rakkaasi? Ja etenikö suhde yhtään?
      Ikävä
      111
      1725
    8. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      98
      1501
    9. Tekiskö nainen mieli tavata...

      Viikonloppuna ja...?
      Ikävä
      71
      1095
    10. PS uusimman gallupin rakettimainen nousija

      https://yle.fi/a/74-20170641 Aivan ylivoimaisesti suurin kannatuksen nousu PS:lle. Nousu on alkanut ja jatkuu 2 vuoden
      Maailman menoa
      146
      1073
    Aihe