Minkälaiset vaatteet kaipaamallasi oli päällä

kun viimeksi näit hänet?
261418
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 26

Vanhimmat

Naisella oli beige toppatakki ja pipon väriä en muista kun keskityin katselemaan niihin kauniisin silmiin.

Äänestä

Jaahas, todella vaikea...
En oikeasti muista tarkkaan...
Tumma-tumma ylikypsä kirsikka värinen kauluspaita, värissä myös aikalailla lila joukossa.
Vaalea harmaa *duudsonite* ruutullinen neule
Housut taas oli harmaa, vesiharma ja olipas komea takamus (tuijotin pitkään ♥), hänelle niin sopisi ne housut...

Ehkä se oliki vääräläinen vääristynyt muisti?
Ja ehkä kuvittelen kaikkea sitä ja hän ei ole edes olemassa, ainoastaan minun muistissa eksisteerib kyseinen henkilö.. APUA 💀

Äänestä

Perus t-paita ja työhousut tais olla miehellä.

Äänestä
  • Ja pysy housut hänellä jalas ja paita päällä ja mullakin kukkamekko ei lähtenyt päältä... juteltiin vain...

    Äänestä

Vaalea takki ja farkut tais olla.

Äänestä

Mimmi oli duunivaatteis. Musta T-paita, mustat housut

Äänestä

Hänellä oli päällään ihastumispäivän t-paita :)

Äänestä

Meillä oli samanlaiset

Äänestä

Töivaatteet oli meil

Äänestä

Mustat housut ja t-paita kreikan kielisellä tekstillä.

Äänestä

Semmoset kankaasta tehdyt.

Äänestä
  • Heeei se olin varmasti minä!! Just semmoset oli, kankaasta tehdyt. Ja sullakin oli! Olitko se tosiaan sinä?

    Äänestä

Hyvin istuvat ja mageet.

Äänestä

Valkoinen tpaita ja mustat byysat..

Äänestä
  • Vihreät housut ja paita ja sandaalit.

    Äänestä

Ohkaiset sukkahousut tai stay upit,sirot avokkaat,pieni hihnaton laukku,kynsille tehty seepramanikyyri,hieman valoa heijastava meikkivoide.kevyt jakku.

Äänestä

Taisi olla jotain hyvinkin punaista. Naamani oli varmasti yhtä punainen. Enkä saanut kunnolla sanaa suustani. Hän oli hyvin rauhallinen.

Äänestä

Hän käyttää aina mustaa.

Äänestä

Rusehtuneet housut :D Ja sininen pikkutakki

Äänestä
  • Rusehtuneetko? Perspuolelta? Ei käy kateeksi suakaan...

    Äänestä

Miehellä tumma puku ja solmio. Oli juhlat. Sen jälkeen vain epävarma näköhavainto marraskuussa pyörän selässä?

Äänestä

Hänellä oli yllänsä vanhurskaus, pyhyys, puhtaus. Hattuna hänellä oli tiedon sanat ja silminään hengellinen viisaus. Hengessään hänellä oli tieto totuudesta ja syvä ymmärrys ja myötäelämisen taito. Kaiken kruunasi rakkaus.
1 kor. 13: 1-13

Äänestä

Pitäisikö tähän sanoa että työvaatteet vai seksyt farkut, joku tumman sininen takki ja valko/musta pipo.

Äänestä

Bokserit.

Äänestä

Pilkkihaalarit

Äänestä

Pikee-paita, farkut ja boxerit. Ne näytti paljon paremmilta mun sängyn vieressä lattialla..💋

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


galluuppi kirjoitti:

kun viimeksi näit hänet?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu