Poliittisia ruumiita

Onko näin ettei ambulanssit suostu kuljettamaan poliittisia ruumiita
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eivät suostu. Jäteautot kuskaavat ne kaatopaikalle ja hihhulirabbi Simon siunaa ne paskakasan päältä.

Äänestä
  • Eipä olisi uskonut että tulee näin totaalista tuhoa tuostakin poppoosta
    Ehkä he tiesivät jo ettei heillä ole mitään kannatusta.

    Äänestä

Kuuluisiko 20 luopion päät heinöseipäisiin edeskuntatalon eteen...?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


onko_näin kirjoitti:

Onko näin ettei ambulanssit suostu kuljettamaan poliittisia ruumiita

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu