Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Vaasa Juhannusseuraa

Löytyykö nuorta kollia tai misua viettään juhannusta 35v miehen kans,juodaan ja sextaillaan koko juhannus,voin tarjota juominkeja ja yötäkin saa olla!
475
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Löytyiskö jussix sexseuraa?

Äänestä

Myös parit on tervetulleita,nuolen vaimon pillua samalla ku mies imee mun kullia!

Äänestä

Isokaluiset ukkomiehet kiihottaa myös ja voin pukeutua transux jos joku haluaa!

Äänestä

31v 168/58 himoissaan oleva varattu kundi täällä. Kkamu 4194 gmailissa

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Timpe8181 kirjoitti:

Löytyykö nuorta kollia tai misua viettään juhannusta 35v miehen kans,juodaan ja sextaillaan koko juhannus,voin tarjota juominkeja ja yötäkin saa olla!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu