jatämmöstä

eiolepakkojooseitaho

kateellinen ja pettynyt serkkuuni. haluan itsekin olla iloinen, rempseämpi ja sellainen joka kääntää ja kerää huomion minuun eikä siihen. hemmetti soikoon . tunnen aina jääväni kakkoseksi hänen rinnallaan. mutta minustapa tulee lähihoitaja. olen juuri saanut tiedon, että minut on hyväksytty sisään. se on jotakin se. :)
etpä tiedäkään tätä. hah hah, saatatpa ensi kerralla yllättyä ..jälleen. olet kilpailijani nykyisin. hah, ennen olin selvä kakkonen, mutta ootappa naikkonen. sun pelis tulee olemaan pelattu vielä. niin läpinäkyvä olet ja tulet ainan olemaan peluri . aitous on sinusta kyllä aika kaukana. kilpailijani.
ja samalla ei mitään kilpailua edes ole. niin paljon on muitakin jotka haluavat huomoita tältä samalta tyypiltä. että hah hah.
et ole kuin yksi meidän muiden joukossa jonkunhan sua pitää alkaa panemaan ruotuun, ja se olen päättänyt että se olen minä. kauan olin maassa, etkä mitään tukea mulle antanut ja nyt hyppelet kuin pelle siellä. en tykkää sinusta, en ole ennenkään tykännyt. enkä luultavasti koskaan opikaan tykkäämään .

0

356

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Olivia Oras

        "Yle MOT:n tietojen mukaan Oras oli joutunut sairaalahoitoon helsinkiläisellä kauneusklinikalla tehdyn rasvaimun yhteyde
        Kotimaiset julkkisjuorut
        111
        1554
      2. Sanoppa ihan rohkeasti

        Mun huonot puolet! En suutu…
        Ikävä
        125
        979
      3. Koska muru nähdään

        Kaksin?
        Ikävä
        47
        931
      4. MOT: Nuoren Olivia Oraksen, 27 surullinen kuolema kauneusoperaatiossa :(

        MOT:n tietojen mukaan Oras menetti tajuntansa rasvaimua edeltäneessä puudutuksessa. Hänet kuljetettiin Husiin, ja hän ku
        Maailman menoa
        94
        897
      5. Haluatko että unohdan sinut kokonaan

        Siihen suuntaan ollaan menossa, nyt jo. Ja ehkä parempi näin, niin ei kulu energiaa hukkaan mahdottomuuteen. Ja vaikka j
        Ikävä
        57
        777
      6. Pelkäätkö häntä?

        👍
        Ikävä
        64
        622
      7. Minä vuonna kaivittusi on syntynyt?

        Vastausta tässä kaivataan.
        Ikävä
        42
        621
      8. Ylen typerät rinnastukset.

        Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan
        Maailman menoa
        235
        610
      9. Olit mulle tärkeä...

        😭
        Ikävä
        34
        607
      10. 49
        577
      Aihe