Odottakaas kun NHL alkaa

Siinähän hajoatte koko fanilauma sen jälkeen kun päällikkö ja muut NHL-konkarit palaavat rapakon taakse. Narrifaneilla ei ole mitään itkemistä kun runkosarjan voitto on melkein jo nyt ratkaistu.
4221
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

..niin muakin ottaisi

Äänestä

...katkera.Koitahan jaksaa,itkee tirauta jos se vaikka helpottais!

Äänestä

luuletsä viel ihan tosissas tohon?siinä tapauksessa voisit ihan hyvin alkaa uskoo joulupukkiin.eihän ne isoherrat siellä rapakon takana saa mitään aikaseks.aina sillon tällöin ilmestyny fiksuja tarjouksia,mut aina siellä on joku puoli kiukutellu.mun puolest se kausi ois voinu alkaa,mut nyt se ois jo niin tyhmää kun ei ne ehtis pelaamaan edes 30ottelua kauden aikana.koittais satsata mielummin seuraavaan vuoteen.

Äänestä

Jos alkaa ni sit alkaa.. Se on sen ajan murhe.. Olli Jokinen on suunnitellut jatkavansa Petolaumassa, koska Hänellä ei oo sopimusta ja takaisin rapakon taakse palaaminen edellyttää ERITTÄIN hyvää sopparia..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hockeyfan kirjoitti:

Siinähän hajoatte koko fanilauma sen jälkeen kun päällikkö ja muut NHL-konkarit palaavat rapakon taakse. Narrifaneilla ei ole mitään itkemistä kun runkosarjan voitto on melkein jo nyt ratkaistu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu