Hanneksesta voitaisiin tehdä uusi unelmien poikamies. Nyt kun Marsukin vain leikkii hänen tunteillaan. Hakisin mukaan.
Hanneksesta uusi unelmien poikamies
täälläunelmiesinainen
6397
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Persaukinen 4 lapsen isä, joka asuu yksiössä Itiksessä tuskin on kenenkään unelmamies. Pisteitä laskee entisestään Martinaan sekaantuminen, hyi puistatus.
Mä luulen ettei sun tarvi mennä telkkariin kilpailemaan Hanneksen suosiosta muiden kaa. Odottelet vaan et Martina pöly laskeutuu ja sitten isket Hanneksen jostain itä-Helsingin baarista. Ei tähän mitää TV-ohjelmaa tarvita.
Hannes on hottis äijä, kyllä kelpaisi. Mulla on fyrkkaa, en tarvi äijien lompakoita. On se niin kuuma! Onnea Martina. :-)
On se Hannes niin sekxy mies.Mäkin ottaisin jos saisin. Minkä ihmeen vuoks ajatellaan että naiset hakee rikkaita miehiä??? Nykyään naisilla on kyllä ihan omat tulot, rahat ja asunnot, siihen ei miestä tarvita. Tarjoisin mielelläni Hannekselle oluet ja sapuskat,kyllä.
Minäkin haluan Hanneksen, hänessä on jotain ihanaa äijä- energiaa. Kyllä minäkin hälle tarjoaisin ruuat ja katon pään päälle. Tosin käyhän hän duunissakin.
Ihana on!
Hannes on seksikäs äijä, ottaisin kans. Maralla kävi munkki kun ton sai. Miljoona kertaa parempi pari kun pupun kans, nehän oli kuin äiti ja poika. Hannes on itsevarma ja mies joka kulkee omia polkujaan, rakastaa lapsiaan ja sanoo sen myös. Tommonen pitäis löytää!