KETÄ RIKOLLISET PN....

....jotka vangittiin uusien rikoksien tekemiseksi? Yritti viedä motareitakin Sun muuta myymälä varkauksia
7327
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Selventäisitkö, mitä, missä milloin

Äänestä

Kyseessä ovat T.I ja R.R.

Äänestä
  • Onks R.R entine NHL-puolustaja Oulust.

    Äänestä

  • jääkiekonseuraaja kirjoitti:

    Onks R.R entine NHL-puolustaja Oulust.

    Mutta T.I taitaa olla Tahvo Isojärki?

    Äänestä

  • Ei.oooo kirjoitti:

    Mutta T.I taitaa olla Tahvo Isojärki?

    T.I = Tollo Isomäki?

    Äänestä

"..jotka vangittiin uusien rikoksien tekemiseksi?"
-
Niin, yleensähän juuri vangitaan jotta uusien rikosten tekeminen on turvattu :D
Taidat olla joku imppaaja?

Äänestä
  • mul o tatulointiki ja mää oo nähny jengiläisenki

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hapekalll kirjoitti:

....jotka vangittiin uusien rikoksien tekemiseksi? Yritti viedä motareitakin Sun muuta myymälä varkauksia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu