Australialaismiehet ovat kateellisia Richardille

Jasminin rakas Richard saa kateutta osakseen mutta myös paljon kyselyjä siitä kuinka hän onnistui valloittamaan Suomen kauneimman naisen sydämen.
2137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kaunis ja fiksu Jasmin on kieltämättä melkoisen hyvä saalis mutta kyllä kauniita naisia löytyy australiastakin.

Äänestä

Jasminilla on piiitkä ylähuuli pitkäkestoisen tupakoinnin seurauksena... :0===)=~~~

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Janda kirjoitti:

Jasminin rakas Richard saa kateutta osakseen mutta myös paljon kyselyjä siitä kuinka hän onnistui valloittamaan Suomen kauneimman naisen sydämen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu