Aikamoinen satusetä

Jos kohtalo on tarkoittanut meidät kohtaavaksi uudelleen ja yhteen rakastavaisiksi niin sitten niin tulee tapahtumaan.
Tiedät itsekkin että se on vale..
Emme tapaa enää koskaan, se on totuus.
voi
3210
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No Sullepa vaan tiedoksi et me kohdataan vielä...

Äänestä
  • Kivat sulle, tiedätkö että uskon edelleen satuun koska eihän sitä voi tietää ettei enää kohtaa, mutta jos asiat jättää kohtalon käsiin on mahdollisuudet 1/5482000 ja vuodet vierii, en pelkää sitä että joku saa hänet, enkä sitä että joku hurmaa minut, pelkään sitä että asiat jäävät puhumatta koska se sattuu koska välitän.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


UskoinSatuun kirjoitti:

Jos kohtalo on tarkoittanut meidät kohtaavaksi uudelleen ja yhteen rakastavaisiksi niin sitten niin tulee tapahtumaan.
Tiedät itsekkin että se on vale..
Emme tapaa enää koskaan, se on totuus.
voi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu