Therman miehisty! Tai ota Martina takas ja vikise loppuikäsi!
Therman, häpeä! Martina tulee kyllä takaisin, mutta sen jälkeen et näekään rahojasi!
Therman, häpeä! Martina tulee kyllä takaisin, mutta sen jälkeen et näekään rahojasi!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Mistä tämä tieto on peräisin?
Joku vaan keksii tämmöistä. Stefan nautii elämästä, kun vihdoinkin sai Martinan roikkumaan perästään. Koko Thermannin suku huokaisee helpotuksesta ja tukee kyllä tarvittaesssa Stefania. Hänellä on vielä hyvä tulevaisuus rahoineen jonkun kanssa. Jonkun nätin, jota ei tarvitse hävetä kaiken aikaa. Eiköhän sellainen tule vielä Stefanin eteen, kenet hän vie vihillekin ja jolla perusetiket käytössä.
Stefulla on tapana itkeä exien perään pitkään ja hartaasti. Edellisen exän perään itki kauan ja tyttöhän muutti sitten toiselle puolelle maapalloa.
Edellinen ex nyt olikin ihan eri tasoa kuin miehennäköinen, huonomaineinen riidankylväjä Martina.
Nyt korkeintaan tirauttelee onnenkyyneleitä. Elämä hymyilee taas.
On vaikea uskoa, että Stefu olisi itkemässä ja kinuamassa Maraa takaisin. Mistä tällaisia tietoja on saatu? Vai pelleileekö joku nyt meidän asioihin aina vakavasti ja tosissaan suhtautuvien palstalaisten kanssa. Faktaa kehiin jutuista, mistä jutut ovat peräisin :)))
Pelleilee.
Joku siellä takahikiällä viettää kesälomaa ja haluaa viestitellä aikansa kuluksi tälläsiä. Mene ihmeessä uimarannalle tai vaikka paikallisen huoltsikan baariin, voit nähdä ihmisen jos säkä käy!
Joo ei tänne tartte tulla koko pakkaa sekoittaan.
Miksi Therman vikisee? Miksi hän alunperin otti naisen, joka näyttää miehekkäämmältä kuin Therman itse? Joskin T:n puolustukseksi on sanottava, että M näyttää miehekkäämmältä kuin suurin osa suomalaisista vakinaisen väen luutnanteista!
Miksi T ei käskenyt M painumaan H, kun M tuli pokaamaan baarissa rikkaaksi tietämäänsä T?
Koska kännissä kivekset ovat ottaneet aivojen paikan. Älyllinen ajattelu pois pelistä, keskushermosto tiltannut.
Jos aivotoiminta ei muutenkaan ole hyvässä hapessa, kivekset jäävät dominoimaan käyttäytymistä.
Muuta?