Olen häiriköinyt palstalla,,,
Myönnän,,,
21
628
Vastaukset
No mutta miksi hyvänen aika,,,?
Heh,,, :)
Olet kai se yuggis joka oli palstalla myös luotsi/shefa aikoina,,,?
Täällä harvemmin enää käy vakkareita ja ymmärtäähän sen,,, sääli,,,EX-TISSU112 kirjoitti:
Heh,,, :)
Olet kai se yuggis joka oli palstalla myös luotsi/shefa aikoina,,,?
Täällä harvemmin enää käy vakkareita ja ymmärtäähän sen,,, sääli,,,En ole koskaan ollut luotsi,,,pari-kolme vuotta olen kyllä häiriköinyt,,,
yuggis_ kirjoitti:
En ole koskaan ollut luotsi,,,pari-kolme vuotta olen kyllä häiriköinyt,,,
Eikun siis minun luotsiaikoina,,,
EX-TISSU112 kirjoitti:
Eikun siis minun luotsiaikoina,,,
Saan seksuaalista mielihyvää asioiden väärin lukemisesta,,,no en,,,
- asdfh3367
Kyllä täytyy myöntää tässä kollektiivisessa anteeksipyyntöketjussa että mäkin olen Tissu. Kännissä vaan keksii Alter Egoja kun muuten palstalla ei tunnu olevan tarpeeksi toimintaa:)
Kiitos ja anteeksi:)- 1toinenkopro
Ei susta sekasikiöstä ota pirukaan selvää ;)
- jokisuunjänis
Pisteiden tilalla pilkkuja...? Miksi...
- ympäripäissään
ettekö te voi kuherrella privassa?
- Faktaa_vakioista
Ei vakkarit ole hylänneet palstaa. Kyllä ne käy täällä. Niillä on vain omia projekteja, jotka vievät aikaa, mutta kyllä ne käy, vaikka olisivat parikin viikkoa poissa.
- vakkari-x
omia projekteja,,, varmasti,,,
- Kelako.maksoi
Tissu matkusti Viroon fiksaamaan peräaukkoaan.
- voineinton
Ymmärrän kiireenne mutta 2 viikkoa on jo kuoleman maili. Kaipaan enemmän syvällisiä analyysejä sontasepoista ja juopporetkuista suhteutettuna viimeaikaiseen yhteiskunnalliseen keskusteluun. Mikä heidän osa ja arpansa on siihen. Minkälaisen korren kekoon he voisivat kantaa. Vailla suuntaa ja pelkän nivushien aromien antamat autuaalliset vibat elämän sisältönä on kyllä antoisat kun tulevaisuudelta ei ole toivomista toisille tuleville sukupolville mitään. Heidän reippaat perseet kyllä jaksaa hyppiä riemukkaasti.
- Eräs.teoria
Niin hyvin tissulla ja yuggiksella synkkasi, että pitäisin todennäköisenä viestien kirjoitetun samoilla homosormiIIa. Korostan, tämä on vain teoria.
- JoHelpottiKiitos
Ari Koivunen on paljon komeampi kuin sinä. Miten vastaat juntti.
JoHelpottiKiitos kirjoitti:
Ari Koivunen on paljon komeampi kuin sinä. Miten vastaat juntti.
Mitäs minä sinun homoudellesi voin,,,
- AriKoivunenRulaa
miksi helvetissä häiritset meitä kun me oikeat trollit olemme ihan vitun paljon parempia trollaamaan kuin tuollainen pulunnussija-
Kaipa sitä tullut vähän persoiltua ittekkin, srry
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sebastian Tynkkynen (pers.) ei vastusta raiskauksia
"Sebastian Tynkkynen oli ainoa 14 suomalaismepistä, joka vastusti uutta suostumuksen puuttumiseen perustuvaa raiskauslak1094515Purra jäi kiinni valehtelusta, Heinäluoma ei
Ja heti alkoi Purra joukkoineen maalittamaan Heinäluomaa. Niin toimii äärioikeistoa edustava putinistipersulauma, jonka553336- 841113
Alkuperäinen kristillinen kaste on uskoville annettava upotuskaste
Kreikan sana BAPTIZO merkitsee upottamista. Alkuseurakunta kastoi upottamalla Apostolien tekojen kirjan mukaan: Ap.t 2552929Me, Suomen kansa, vaadimme Riikka Purraa jatkamaan valtiovarainministerinä!
Ja jollei valtiovarainministerinä, niin sitten pääministerinä. Purra on nostanut Suomen talouden nyt komeaan kasvuun Ma83820- 171804
- 57779
Pitäisikö naisen haluta "puolisomies"?
Toivottavasti saan nyt tämän idean purettua hyvin sanoiksi? Mutta tuossa eräässä aloituksessa tuli vastaan tälläinen tek140766Miksi piti uhota naapuri Venäjälle ja tehdä itsestä heidän vihollinen?
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/f0eee963-3605-47e6-9989-a21347ce7757 "Jos sota syttyy Suomessa, näin tapahtumat vois195748Asiantuntijat todistavat: Rydman valehteli.
Virta oli oikeassa jokaisessa kolmessa eri väitteessä, sen sijaan RYDMAN VALEHTELI kaikissa kolmessa väitteessä. https:/189716
