Tyrkkyämmä

Meneeköjokuoukkuun

Taas se Tannin tyrkky ämmä otsikoissa alasti ja antaa miehille yksisarvis hoitoja. Tenmaitohuijari veli kun kuoli niin sisar keksi millä huijata tyhmiä. Tyhmät ei näköjään lopu koskaan kun voi tienatakseen keksiä ihan mitä vaan bisnestä.

Sen miehen tarvitsee olla täysi pölvästi sillä kukaan järkevä ihminen ei ota moista hessahtanutta. Kun ei syö mitään muuta kuin salaattia ja vettä niin jokainenhan voisi ilkosillaan poseerata. Ollut lasten odotusaikanakin anorektikko varmasti.

Naurettavan tyhmä ämmä. Mitään koulutusta ei ole eikä ole varmasti lukeminen kiinnostanut muuta kuin tämmöisillä poppaskonsteilla tienaaminen joka ei varmasti rehellistä ihmistä kiinnosta. Jotain täytyy olla vinkkelissä kun jollain yksisarvishoidoilla koittaa tienata, huuhaalla ja sama oli ternimaitokapseli veli. Opiskelu ei kiinnosta vaan se että saa ylellisyydet helpolla tyhmiä ihmisiä hyväksikäyttäen.

3

236

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • voiraukkasua

      taidat olla joku ruma tuulipukumuija ja kateuttasi vikiset....

    • oho69

      Ai ihana NAINEN, kyllä on kropan mallia kaikille läskiperseille.

    • Hehtaariperä

      Isoperse IITA on kateellinen kun miehensä vilkuili sussua

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suureksi onneksesi on myönnettävä

      Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
      Ikävä
      85
      1758
    2. Perusmuotoiset TV-lähetykset loppu

      Nyt sanoo useiden HD-muotoistenkin kanavien kohdalla äly-TV, ettei kanava ole käytössä, haluatko poistaa sen? Kanavia
      Apua aloittelijalle
      120
      1174
    3. YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua

      Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä
      Äänekoski
      58
      1036
    4. No ei sun asunto eikä mikään

      muukaan sussa ole erikoista. 🤣 köyhä 🤣
      Ikävä
      62
      926
    5. Hyvin. Ikävää nainen,

      Että vainoat ja stalkkaat miestäni.onko tarkoituksesi ehkä saada meidät eroamaan?no,siinä et tule onnistumaan
      Ikävä
      74
      836
    6. Mitä mietit Honey?

      Kulta nainen ❤️❤️
      Ikävä
      57
      790
    7. Uskomaton tekninen vaaliliitto poimii rusinoita pullasta

      Korni näytösesitelmä menossa kaupunginvaltuustossa. Juhlia ei ole kokouksista tiedossa muilla, kuin monipuolue paikalli
      Pyhäjärvi
      78
      789
    8. Linnasuolla poliisi operaatio

      Kamalaa menoa taas meidän ihanassa kaupungissa. https://www.uutisvuoksi.fi/paikalliset/8646060
      Imatra
      29
      786
    9. Missä kaikessa olet erilainen

      Kuin kaivattusi? Voin itse aloittaa: en ole vegaani kuten hän. Enkä harrasta tietokonepelejä lainkaan.
      Ikävä
      39
      757
    10. Katsoin mies itseäni rehellisesti peiliin

      Ja pakko on myöntää, että rupsahtanut olen 😆. Niin se ikä saavuttaa meidät kaikki.
      Ikävä
      43
      756
    Aihe