Kakka lehden kuvassa

Kylläpä oli lieksannlehden kuvassa tiistaina oikein mv-lehden tasoinen kuva kun oli kuvattu suden paska.
3144
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mv-lehti on täyttä paskaa etukannesta takakanteen. Lieksan lehdessä pelkkä kuva. Koiran kakka se oli jq karvat omustajansa huiksia lattialta nuollut.

Äänestä
  • ja tuo kommentti tais olla näiden sokeiden susihiihtäjien

    Äänestä

  • Kakka mikä kakka. Vasankarvoilla höystettynä. Kyllä sitä ollaan nyt niin herkkiä, niin herkkiä, yhdelle kakkakuvalle. Ikävintä tuossa on se, että on taas yhdelle hirvenvasalle käynyt huonosti. Voi sitä emän ja vasan kärsimystä. Metsämiehen luoti on paljon armeliaampi.

    PS. Vihje: Painakaapa "en ole robotti" ruutua kuin metsästäjä liipaisinta, niin ei tarvitse valikoida niitä ärsyttäviä kuvia. Minun ei ole enää tarvinnut aikoihin, kun olen sniper.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hukkako.vai.koira kirjoitti:

Kylläpä oli lieksannlehden kuvassa tiistaina oikein mv-lehden tasoinen kuva kun oli kuvattu suden paska.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu