Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Suolen venytystä

Olen 22 vuotias punkkarityttö ja olen venyttänyt mun suolta 3 vuotta. Mulla menee nyt 6 cm paksu ja 40 cm pitkä dildo kokonaan suoleen. Ostin pari päivää sitten aivaan sairaan kireet farkut, olin ollu syömättä melkein viikon sitä ennen. Menin tutttuun farkkumestaan sanoin et haluun saada päälle 20 tuuman farkut. Mun aikasemmat tosi kireet olivat 22 tuumaset. Myyjä sanoi ettei ollu nähny koskaan noin kireitä farkkuja kenenkään päällä. Kylhä siinä meni puoli tuntia sovituskopissa.
Sitte menin ostarin vessaan ja aloin työntää laukusssani ollutta 40 cm pitkää dildoa suoleen. Ensimmäiset 20 cm meni hyvin, mut loput oli yhtä tuskaa. En antanu kuitenkaa periks ja vihdoin sain tapin kokonaan sisälle. Tappi näkyi mahassa pullottavana ja farkkujen kanssa meni nyt todella kauan ennen kuin sain ne päälle. Mut olo oli sit aiwan vitun kiihottava, vitussa ja anuksessa sykki mageesti. Tiesin, et mun laukussa oli vielä 8 cm tappi mun tiukkaa pillua varten, mut en pystyny sitä laittaa vielä sisälle..
267897
3Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 26

Vanhimmat

Wau, jos tämä on totta niin ois upeeta nähä tulosta sun aukinaisesta perseestä. Ois ihana fistata sua polluun ja perseeseen. Miksei vaikka nyrkki perseeseen ja kyrpää pilluun. Aah, oi ihanuus.

Äänestä
  • Vittu mulla on todella aukinainen persereikä ja saan tulee suolen ulos kans vähän matkaa. Ois saatanan makeeta saada sulta kunnolla nyrkkiä molempiin reikiin. Nautin kivusta ja sit ku ottaa vähä poppersia ni vittu haluu vaan lisää..

    2Äänestä


  • pesismaila sopii paremmin perseeseen kuin löylykauha

    Äänestä

  • Hah hah! Toi 40 cm dildo kokonaan peräsuolessa menee jo pikkasen yli. "tappi näkyi pullottavana mahassa." Hah hah! Sairaalareissu tosta olis tullut.

    Äänestä

  • Höpönlöpönjuttua kirjoitti:

    Hah hah! Toi 40 cm dildo kokonaan peräsuolessa menee jo pikkasen yli. "tappi näkyi pullottavana mahassa." Hah hah! Sairaalareissu tosta olis tullut.

    Hehe kandee kattoo vähän enemmän pornoa :) esim hotkinkyjo..

    1Äänestä

  • Huuhtelu putken joskus syvälle työntäneenä tiedän että maha liikkuu rintakehän alapuolelta...

    Äänestä

Laita kuvaa nettiin missä fistaat persettäs. Ois ihana nähä ja runkata sille.

Äänestä

Täällä todella leveällä jakauksella varustettu 59 vuotias hikoileva ex-adonissetä, jonka suurimmat lihakset ovat nykyään tuossa vyötärön kohdalla. Haluaisin tunkea kaikki mahtavat 11 viagran ylläpitämää senttimetriäni mun lihaani sun anaaliisi. Joko lämpenit? Oliko puhelinnumeroa? Mulla on auto ja voin viedä sut Ladani takapenkillä taivaisiin!

Äänestä
  • Tunge se ruosteinen ladas omaan perseesees läski

    1Äänestä

Kiinnostavaa...

Äänestä

<3 <3

Äänestä

Olin viime yön yhen kundin luona fistattavana. Vittu et oli persereikä ja vittu kipeitä aamulla. Saatana olin iha rapulakännissä aamulla ja halusin saada tapit anukseen ja vittuun ennen ku lähen kadulle. Mul oli mukana kaks halkasijaltaan 12 cm lyhyttä tappia mukana. Menin lattialle perse pystyssä pää seinää vasten ja sanoin kundille, että työnnä molemmat tapit sisään, äläkä lopeta vaikka pyytäisin. Saatana vedin poppersia ku joku budihuora ja sit kundi työnsi molemmat tapit saatana sisään. Huusin aiwan vitusti ku mun merse ja vittu meinas revetä saatana. Vittu sen jälkeen uudet huippukireet farkut päälle ja kadulle. Kaikki meikit oli levinny ja tukka sekasin, näytin todella katuhuoralta, mut olin vitun kiimanen.

2Äänestä

Rockbitch laita mailia. Kiinnostaa

Äänestä

Onx sulla lävistyksiä? Kuulostaa tosi rajulta toi sun kertomus, toisaalta kivat orkut sulle;)

Äänestä

Tunnen hoikan ja pienen naisen jolle menee tosi iso dildo vittuun...kiihottavaa katseltavaa..tykkää myös nyrkkinainnista ja vitun ja perseen venytyksestä

Äänestä
  • Ei se aina kokoa katso.. onko hän sanonut sulle pitävänsä näistä? Vai miten se ilmenee? Oletko varma ettei vaan halua miellyttää sua jos tietää että nautit näkemästäsi....

    Äänestä

Olen parikymmentä vuotta nuoresta alkaen harrastanut pepun venytystä, eikä ainakaan mulla ole sulkijalihakset yhtään venyneet. Sama tiukka pylly mulla on edelleen, mutta olen oppinut reutouttamaan paikat isoillekin tapeille. Ja hyvin paikat ovat palautuneet pitkänkin session jälkeen:)

Itse en nauti mistään syvälle suoleen työnnettävistä dildoista, vaan ne uskomattomat nautinnot tulevat sulkijalihasten venytyksestä ja samalla eturauhasen hieronnasta. En mitään superisoja välineitä ole käyttänyt, isoimmat olleet halkaisisjaltaan noin 8 cm. Tässä on yksi suosikeistani:

https://www.sexshop.fi/tuote/large-bed-knob-buddy-anustappi-v-2487/8718788018453/

Äänestä
  • Itse aloitan 5,5cm paksulla, max halkaisija löytyy 9cm,7cm paksuus myös suosikki.
    Venymääkin on tullut mut palautuukin varmaan jos taukoilee.

    Äänestä

Minusta kuulostaa ihan käsittämättömän suurilta nämä kerrotut halkaisijaltaan 8-12 cm välineet pepussa! Olisiko nyt kyse kuitenkin ympärysmitasta?

Äänestä

Mä kokeilin 40 cm patukkaa halkaisija 3 cm kyllä se ihan kivuttomasti meni sisään ja kyllä se näky vatsassa pullottavan

Äänestä

työntelin varovasti peppureikään 45cm dilolla vähän tuli verta sain orgasmin

Äänestä

Ihan vitun kiihottavaa ajatella nuorta tatuoitua ja lävistettyä tyttöä, joka työntää sisäänsä isoja asioita. Sellaisen katselemiseen en kyllästyisi ikinä.

Äänestä

No nythän on reipasta menoa ja 22v on vielä kehityskelpoinen. Odotan mielenkiinnolla tulevia saavutuksia.

Äänestä

tais olla hyvät vibat kävellä kaupungilla

Äänestä

Minulla on isoja anaalitappeja kuten Ass Servant ja Block Buster jotka ovat noin 10 cm halkaisija ja tuntuu kyllä hyvältä anaalissa, on myös Ass Master tappi josta poistin ulkokuori mikä teki siitä hieman pienempi ja joustavampi noin 10, 5 cm halkaisija, se on isoin mikä uppoaa minuun anaaliin. Tuntuu kyllä hyvältä runkkaa anaali session jälkeen.
M62 Ukm 🙂👍

Äänestä

Ketjusta on poistettu 24 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


RockBitch kirjoitti:

Olen 22 vuotias punkkarityttö ja olen venyttänyt mun suolta 3 vuotta. Mulla menee nyt 6 cm paksu ja 40 cm pitkä dildo kokonaan suoleen. Ostin pari päivää sitten aivaan sairaan kireet farkut, olin ollu syömättä melkein viikon sitä ennen. Menin tutttuun farkkumestaan sanoin et haluun saada päälle 20 tuuman farkut. Mun aikasemmat tosi kireet olivat 22 tuumaset. Myyjä sanoi ettei ollu nähny koskaan noin kireitä farkkuja kenenkään päällä. Kylhä siinä meni puoli tuntia sovituskopissa.
Sitte menin ostarin vessaan ja aloin työntää laukusssani ollutta 40 cm pitkää dildoa suoleen. Ensimmäiset 20 cm meni hyvin, mut loput oli yhtä tuskaa. En antanu kuitenkaa periks ja vihdoin sain tapin kokonaan sisälle. Tappi näkyi mahassa pullottavana ja farkkujen kanssa meni nyt todella kauan ennen kuin sain ne päälle. Mut olo oli sit aiwan vitun kiihottava, vitussa ja anuksessa sykki mageesti. Tiesin, et mun laukussa oli vielä 8 cm tappi mun tiukkaa pillua varten, mut en pystyny sitä laittaa vielä sisälle..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu