Panettaa kovin

Aviomiesxx

Vaimoni kanssa oli pikkusen riidanpoikasta ja 5 vuorokautta on kulunut hiljaiseloa. Nyt naitattaa ihan hirveästi.Minulla on kaikipuolin hyvä vaimo, mutta tahtoisin naida useammin. Ainakin joka toinen päivä'.
Mitä teen, runkkaanko salaa yöpuvun housulle? Paineet kovat ja naiminen ja paineiden purkaminen on elämän eliksiiriä, joskin itsetyydytys masentaa jälkeenpäin.

15

829

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Aviomiesxx

      Onko kellään samoja kokemuksia ? Kertokaa jos on. Miten itsetyydytys vaikuttaa elämään ?
      Vaimo on miehelle tarpeellinen.

      • mini-muna

        Moi, kaikki vastaukset näköjään vieneet jutun ihan pois aiheesta... Tuo tuntemasi tunne on toki itselläkin, joksus koen syyllisyyttä itsetyydytyksestä, vaikka jo melkein 60 v. Joskus tekee mieli yön hiljaisina tunteina laskea vaikka pyjaman housuun... Jatkan mielelläni juttua kahden kesken, koska tuntuu, että meillä vähän samanlaiset ongelmat.


    • Bimies_jos_vaikka

      Moikka oletko ajatellut miesseuraa jos ja kun nykyään sen tyyppinen seuranhaku on yleistynyt myös mm. ns. "hetero-piireissä" mitä ne sitten ovatkin.

      Itse olen sinkku mutta suhde aikuisen ns. varttuneemman miehen kanssa kiinnostaa. Haluaisin kestävän reilun ja luotettavan kontaktin jonka uskon siinäkin tilanteessa olevan mahdollinen kun toinen on ns. suhteessa naiseen!

      Oletko katsellut tai kokeillut suomi24/ Treffit palstaa jossa myös aidommin ja tosimielellä voi hakea kaveria.
      Itse olen ns. "miesten puolella", ja haen isokokoista varttuneempaa myös nim. "mieskaveria", jos mahdollista! Palsta on myös maksuton jos ei extra-palveluja haluaa valita.
      Mutta onnistuu viestin vaihto myös kahdestaan ja muuten jos niin haluaa..

      Tuletko sinne jos koet asian kiinnostavan, uskon löydät myös minut. :)
      Jutellaan lisää...

    • Bi-utelias-ukm

      Hei bimies_jos_vaikka !!

      Missäpäin vaikutat? Ikä ja koko? Siis ihan koko miehen koko...
      Olen reilu nelikymppinen ukkomies, joka haluaisi löytää yhden luotettavan ja terveen kaverin, jonka kanssa kokeilla miestenvälisiä juttuja. Jos homma molempia miellyttäis niin vakijuttu ois haussa, ei tosin voi tietää kun ei vielä oo kokemusta...
      Koen olevani vahvasti ns. Top. Suuseksi ja runkut kyllä vois mennä molemminpäin...

    • Mukava olis löytää kans vanhempi ukkomies vakituiseksi jonka paineita saisi helpotella. Myös nettiseksi tai kirjoitteluseura olis mukavaa.

      • Täällä ois sellanen, mistä päin oot?


      • BoxerMan kirjoitti:

        Täällä ois sellanen, mistä päin oot?

        Jyväskylästä olen


      • On siis tota etäisyyttä...


      • BoxerMan kirjoitti:

        On siis tota etäisyyttä...

        Niinpä tietty :( harmi juttu


      • Harmi :(


    • puuhapeter

      Itte kysyy ja itte vastaa hahhaaaa

    • Av.-------

      Kysymys minimunalle: Minkä kokoiella munalla sinä runkkailet yöpuvun housulle?

      • mini-muna

        Voi olla jopa 12 cm, jos oikein lujasti jöpöttää :)


      • partakolli

        Tuo olisi oivan kokoinen tulla mun pitkään tuppeen, saisit nussia puolella kalulla, jos oot niitä miehiä.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa

      Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin
      Maailman menoa
      131
      2668
    2. Miten juhlitte ensi lauantaina?

      Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.
      Maailman menoa
      254
      2232
    3. Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?

      JOS siis sinä saisit päättää?
      Maailman menoa
      6
      1352
    4. Voi mies olit taas niin komea

      Olet silmäkarkkia ❤️ Sua vois katsella vaikka koko päivän. ❤️
      Ikävä
      115
      1022
    5. Uudestisyntyminen ei tapahdu kasteessa

      Tässä Apostolien tekojen kohdassa näemme, että Filippus julisti hoviherralle ensin evankeliumia ja kuulusteli sitten tar
      Kaste
      204
      983
    6. Kadutko koskaan

      Sitä mun iskiyritystä?
      Ikävä
      89
      952
    7. Ryöstö Punkaharjulla

      Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee
      Savonlinna
      13
      872
    8. Lasse Lehtonen on yhtä aikaa sairauslomalla ja työmatkalla

      Kelan johtaja näyttää vötkyilyn mallia, otti sairaslomaa ja lähti Brysseliin sitten ryyppäämään! 😂 Kelan pääjohtaja La
      Lieksa
      51
      766
    9. Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa

      Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.
      Luterilaisuus
      273
      704
    10. Mistä juttelit viimeisen kerran

      Mistä juttelitte viimeisen kerran ikävöinnin kohteen kanssa? Irl tai viesteillä.
      Ikävä
      50
      701
    Aihe