Yöelämää kankaanpään keskusta-alueella

Lauantaiyönä 1.7-2017 klo 03.50 pahoinpitelytilanne Kankaanpäässä Alpinkadulla. Kolme paikkakuntalaista miestä meni selvittämään aiemmin illalla sattunutta sanaharkkaa neljännen miehen kotiovelle. Tilanne äityi pahoinpitelyksi, jota seuraavaksi poliisi tutkii.
2621
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Nii?

Äänestä

Menikö se niin kuin kankaanpääläisittäin paritteluksi?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


torin.vieressä.asuva kirjoitti:

Lauantaiyönä 1.7-2017 klo 03.50 pahoinpitelytilanne Kankaanpäässä Alpinkadulla. Kolme paikkakuntalaista miestä meni selvittämään aiemmin illalla sattunutta sanaharkkaa neljännen miehen kotiovelle. Tilanne äityi pahoinpitelyksi, jota seuraavaksi poliisi tutkii.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu