Ei tarvitse ihmetellä kun nämä palstat ovat

hiljentyneet kun ylläpito poistaa kirjoituksia ihan naurettavista syistä,Mv lehti on kai ainoa joka sallii vielä ihmisten kirjoittaa oikeista asioista joita Suomenkansa kaipaa. Tämä palsta on hyvä esimerkki siitä kuinka palsta tyhjennetään täällä ei ole enää kuin muutama kommentoija ja nekin ovat satunnaisia jotka joskus poikeavat palstalla,no tämä yksi palstahullu joka päivystää aamustailtaan jolla ei ole muuta mielessä kuin Persut .
7106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Toivottavasti nämä palstat loppuvat kuka näitä tarvitsee ei normaalit ihmiset täällä aikaansa kuluta. .

Äänestä

Sääliksi käy tätä palstareppanaa jolla ei ole muita ystäviä kuin Persut jos palsta loppuu hän joutuu hullujenhuoneelle takaisin .

Äänestä

Suomen kansa ei kaipaa mv-lehteä.

Äänestä
  • ken kerran lukee mv-lehden, hän lukee aina. totuus viehättää ja kiinnostaa.

    Suomen kansa kaipaa totuuden sanojia, ei valehtelija valtamediaa.

    Äänestä

Yllättävän paljon näkyy, että kommentteja on poistettu. Olisi kiva tietää miksi

Äänestä
  • Tässä on siitä hyvä esimerkki taas lähti viesti poistoon kun ehdotin jättäkää tämä paskapalsta ja siirtykää Mv-lehteen kommentoimaan siellä viestejä ei poisteta .

    Äänestä

Mv-lehti on ainoa lehti jota kannattaa lukea jos vähänkin haluaa saada sitä tietoa mitä oikeasti tässä maassa tapahtuu. Risikko on tehnyt Helsingin poliiseista täysiä pellejä kuinka säälittäviä reppaneita he oikeasti ovat tämän mamu hysteriän kanssa mutta toteltava on kun esimies käskee.Katsokaa videoita Mv-lehdestä niin ymmärrette mistä on kysymys ,oikeus elää kulkueessa jossa matu pieksää nuorta poikaa ja poliisi ei uskalla tehdä mitään koska Risikko ja Orpo jotka määräävät mitä poliisi saa tehdä raahataan putkaan Suomi-ensin väkeä tämä on laillista riistaa jolle löytyy hyväksyntä . Tämä maa on mennyt hulluksi mutta vielä kalkattavat toiset kellot kun aika etenee se on ainakin varma asia .

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Sensuuriiski kirjoitti:

hiljentyneet kun ylläpito poistaa kirjoituksia ihan naurettavista syistä,Mv lehti on kai ainoa joka sallii vielä ihmisten kirjoittaa oikeista asioista joita Suomenkansa kaipaa. Tämä palsta on hyvä esimerkki siitä kuinka palsta tyhjennetään täällä ei ole enää kuin muutama kommentoija ja nekin ovat satunnaisia jotka joskus poikeavat palstalla,no tämä yksi palstahullu joka päivystää aamustailtaan jolla ei ole muuta mielessä kuin Persut .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu