Moikka!
Olen saanut joskus pienenmpänä pari kertaa piiskaa, tai en tiedä voiko sitä edes siksi kutsua. Isäni sanoi vaan: "laitappas housut kintuille niin vetelen perseelle", meni hetki että tottelin ja sain 2-5 pientä läpsäsyä pepulle. Ei sattunut enkä muista että olisi ollut hirveän nöyryyttävää kun olin nii pieni. Vähän vanhempana isäni on pari kertaa uhkaillut: "jos et opettele käyttäytymään/tottele heti niin kohta on vyön jäljet pyllyllä tai molemmat pyllyn puolikkaat punaiset". En ikinä ole kuitenkaan saanut kunnolla selkääni. Mielestäni kyllä olisin sen ansainnut muutamaankin kertaan niin etten istuisi pariin päivään. En kuitenkaan halua sitä vanhemmiltani koska olen kohta 18 vuotias nuori nainen.
En ole varma että kuuluuko tämä tälle palstalle. Mutta toivoisin että joku joskus minulle antaisi kunnon selkäsaunan.
Selkäsauna
15
2055
Vastaukset
- Nuorinainenvaillaremmiä
Anteeksi äidinkieli vähän tökki, piti kirjottaa että toivoisin että joku joskus antaisi minulle kunnon selkäsaunan".
- Nuorinainenvaillaremmiä
Turusta
Nuorinainenvaillaremmiä kirjoitti:
Turusta
Haluatko tulla tänne,nuori nainen silloin minä voin annaa sinulle remmillä vaikka haluan itse saada remmillä eli jotain joka kirvelee!
- Vitsaorgasmi
Remmin sijasta kannattaisi kokeilla koivuvitsaa. Kirvely on sopivaa ja orgasmin saaminen piiskauksen jälkeen on takuuvarmaa. Polvella poikittain piiskatessa voi piiskaaja myös antaa sinulle käsiseksiä. Tunne on taivaallinen.
- vierailija89
Juuri näin, koivu tai paju sopiva vitsa. Pihlaja tuntuu kovempaa. Jos haluat kun ensin piiskaa kevyesti, niin pylly" tottuu " ja lopuksi voi piiskata kovaa ja se ei tunnu niin kovalta mutta voi toki hetikin piiskata kovaa jolloin kirvely voimakkaampaa, se mieltymys asia
Minä tykkään että pajuvitsa on paras,se on niin kevyt,ainakin kun olen kuorinut sen ja se on kuiva!Saa lyödä kovaa,kuitenkin ei tule niin syvät raidat!
52V iso ja karvainen mies vois toki...:-)
- Hae..koivuvitsa
Ei oikein tunnu uskottavalta että nuori nainen haluaa remmiä, ettet vain olisi vanha mies.
- Huiputuspoliisi
Trkoitatko, että vanha mies menisi nuoreksi naiseksi pukeutuneena ja saisi vähän niin kuin vahingossa piiskaa? Olisipa ovela huiputus.
- Kuis-osasitki
Huiputuspoliisi kirjoitti:
Trkoitatko, että vanha mies menisi nuoreksi naiseksi pukeutuneena ja saisi vähän niin kuin vahingossa piiskaa? Olisipa ovela huiputus.
Oi ku oot fiksu ku keksit ton. Siihen tarvitaan aivoja!
- Tosikkojen.metsästäjä
Kuis-osasitki kirjoitti:
Oi ku oot fiksu ku keksit ton. Siihen tarvitaan aivoja!
Kuis-osasitki taisi itse mennä helppoon. Et kai ole jo pukeutumassa?
- Kuis-osasitki
Tosikkojen.metsästäjä kirjoitti:
Kuis-osasitki taisi itse mennä helppoon. Et kai ole jo pukeutumassa?
Tarkoitatko, että tuo Huiputuspoliisi ei erota naista miehestä kuin vain vaatteiden perusteella?
Joo, on se huippuäly!
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t1143681Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va141651Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"
Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos141518Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu181376Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt2931363Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi241232Kapiainen siviiliesimies, Herra suuri Herra
Sotilaana kyvytön, johtajana munaton ja kotona tossun alla. Se on upseerin uran tuen pää, seinään ajo. Mutta aina löytyy72913Tuntuuko sinusta mies
että olet jossain, mutta sydämessäsi haluat olla muualla. Suunnittelet kaikkea kivaa ja olet innolla mukana, mutta silti14890Väärä pää tutustumiseen
Mikä ihme on, että miehet haluavat ensimmäisenä sänkyyn? Onko nykyään niin helppo saada nainen peittojensa alle.. tai pä113842Mitä tapahtuisi....
Meidän välillä jos törmäisimme yöelämässä ilman häiriötekijöitä ja olisimme hieman huppelissa? Päättyisikö ilta kenties60809