Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

EHDOTTOMASTI

asento on se kun laskee w-tyylillä päin vittuu!!
32485
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sinunlaisesi hevostelijan mulkku (jos sitä onkaan), menee linkuun jos hyppelet W-tyylillä päin vittua.
tunnusta pois vaan; eikö menekin linkkuun:

Äänestä
  • oo tainut pillua nähdä koskaan kun alat siellä päätä aukomaan.mä oon sentään kyntäny monet kylät läpi ja hauskaa on ollut!!nyt näin vanhempana ja ukko miehenä on sit aikaa vaikka kirjotella tässä koneella.et sitä rataa

    Äänestä

  • poika kirjoitti:

    oo tainut pillua nähdä koskaan kun alat siellä päätä aukomaan.mä oon sentään kyntäny monet kylät läpi ja hauskaa on ollut!!nyt näin vanhempana ja ukko miehenä on sit aikaa vaikka kirjotella tässä koneella.et sitä rataa

    opetella vaikka kirjoittamaan jos sitä aikaa kerran on!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


paras kirjoitti:

asento on se kun laskee w-tyylillä päin vittuu!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu