Aina halukas nainen

Auttakaakiimaan

Eli siis olen seurustellut 3vuotta poikaystäväni kanssa. Olen 160cm ja 60kg urheileva 20vuotias nainen. Onko minussa joku vikana olen kokoajan kiimainen ja voisin harrastaa seksiä montakertaa päivässä. Mieheni ei nuole minua (ei ole ikinä) eikä ole kiinnostunut kuin panemaan minua n. Joko 2kertaa viikossa tai pahimmassa tapauksessa 2krt kuukaudessa. Hän ei tykkää että olen päällä. Saan orgasmit pelkässä yhdynnässä. Ei harrasteta esileikkejä koska kostun pelkästään jos mieheni sattuu olemaan sillä tuulella ja ryhdymme aina suoraan toimiin. Tulemisessani ei mene kuin 5min mutta aina pitkitän tahalleni sitä 30-60minuutilla että saan nauttia rauhassa. Joskus joudun hoitelemaan itseäni suihkussa kun miestäni ei kiinnosta... mikä avuksi?

4

278

2Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Sinulla on tosi outo mies, kun mä ja vaimo oltiin nuoria, niin jopa kolme nejä krt nussittiin, nuoltiin, imettiin yms.. Sinuna hankkisin salaa vieraan viriilin rakastajan!

    • Niibas

      Eikö olekin hassua miten nopeasti mies oppii, että ei kannata. Ja miten monet naiset ei opi koskaan miten mies oppii haluamaan?

    • Missä päin asustat?sulla esim kik?

    • Halukasain69

      Voi hyvä luoja oispa minulla yhtä kiihkeä nainen...Se on parasta jos saa nuolla ja antaa nautontoa usiemman kerran päivässä,,estoitta,,Upeeta kun nainen ratsastaa ja antaa valua päälle.
      Ehkä voi olla että kaveri ei tohdi ottaa puheeksi halujansa tai ei halua loukata tunteitasi..Oletteko kokeileet muissa paikoissa naimista kuin sängyssä?
      ,,Katsokaa hiukan pornoakin,,jos hän vaikk huomais että näinkin vois naida

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen kannatusromahdus ilahduttaa

      Siin' ei hyvä häviä. Luotto parempaan tulevasuuteen alkaa taas palautua.
      Maailman menoa
      202
      4810
    2. Avopuoliso, mies-/naisystävä vai mikä?

      Kävin eilen irl keskustelun, joka jätti minut pohtimaan seuraavaa ... millä nimityksellä kutsua henkilöä, jonka kanssa o
      Ikävä
      218
      3663
    3. Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan

      Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html
      Maailman menoa
      14
      3035
    4. Huvittava ilmiö: Vasemmistolaiset uskoo sokeasti SDP:n parantavan heidän

      elämäänsä, jos demarit johtaa seuraavaa hallitusta (Kyse on siis palstan vasemmistolaisista) Totuus on toinen, nimittäi
      Maailman menoa
      123
      3018
    5. Pitkän päivän ilta

      Tarina elämättömästä miehestä, jonka elämän täytti velvollisuudentunto. Pikkutarkka, huolellinen, hyvällä katsottu, miel
      Ikävä
      157
      2995
    6. Riikka ohoi! Saksa alensi bensaveroa, missä euron bensa?

      Perussuomalaisten yksi vaalilupauksista oli euron bensiini suomalaisille autoilijoille. Ei ole näkynyt. Jopa vasemmis
      Maailman menoa
      55
      2913
    7. Miksi Kuhmolaiset on niin nyrpeä ilmeisiä?

      Miksi suurin osa (ei onneksi kaikki) on niin typääntyneen näkösiä elämäänsä? Tuijotetaan toisia pahansuopaisesti ja kat
      Kuhmo
      15
      2501
    8. Tulipalo rivitalossa, tuhoutuu täysin

      Kainuun pelastuslaitos sai hieman puolenyön jälkeen maanantaina ilmoituksen rivitalon huoneistossa syttyneestä tulipalos
      Puolanka
      64
      2462
    9. Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat

      "Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien
      Maailman menoa
      80
      2288
    10. En selvinnyt ilman naarmuja

      Vaikka ehkä kuvittelin sen olevan ilmoitusluonteinen asia, jonka jälkeen kaikki palaa entiselleen ja ilma puhdistuu. Naa
      Ikävä
      13
      2105
    Aihe