Aina halukas nainen

Auttakaakiimaan

Eli siis olen seurustellut 3vuotta poikaystäväni kanssa. Olen 160cm ja 60kg urheileva 20vuotias nainen. Onko minussa joku vikana olen kokoajan kiimainen ja voisin harrastaa seksiä montakertaa päivässä. Mieheni ei nuole minua (ei ole ikinä) eikä ole kiinnostunut kuin panemaan minua n. Joko 2kertaa viikossa tai pahimmassa tapauksessa 2krt kuukaudessa. Hän ei tykkää että olen päällä. Saan orgasmit pelkässä yhdynnässä. Ei harrasteta esileikkejä koska kostun pelkästään jos mieheni sattuu olemaan sillä tuulella ja ryhdymme aina suoraan toimiin. Tulemisessani ei mene kuin 5min mutta aina pitkitän tahalleni sitä 30-60minuutilla että saan nauttia rauhassa. Joskus joudun hoitelemaan itseäni suihkussa kun miestäni ei kiinnosta... mikä avuksi?

4

253

2Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Sinulla on tosi outo mies, kun mä ja vaimo oltiin nuoria, niin jopa kolme nejä krt nussittiin, nuoltiin, imettiin yms.. Sinuna hankkisin salaa vieraan viriilin rakastajan!

    • Niibas

      Eikö olekin hassua miten nopeasti mies oppii, että ei kannata. Ja miten monet naiset ei opi koskaan miten mies oppii haluamaan?

    • Missä päin asustat?sulla esim kik?

    • Halukasain69

      Voi hyvä luoja oispa minulla yhtä kiihkeä nainen...Se on parasta jos saa nuolla ja antaa nautontoa usiemman kerran päivässä,,estoitta,,Upeeta kun nainen ratsastaa ja antaa valua päälle.
      Ehkä voi olla että kaveri ei tohdi ottaa puheeksi halujansa tai ei halua loukata tunteitasi..Oletteko kokeileet muissa paikoissa naimista kuin sängyssä?
      ,,Katsokaa hiukan pornoakin,,jos hän vaikk huomais että näinkin vois naida

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta

      Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark
      Maailman menoa
      147
      5514
    2. Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin

      Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p
      Maailman menoa
      136
      3598
    3. "Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?

      Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?
      Ikävä
      126
      3339
    4. Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin

      Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m
      Maailman menoa
      36
      3213
    5. Mies, kerro minulle vielä jotakin aivan uniikkia

      ja ainutlaatuista minkä vain me kaksi voisimme ymmärtää jos olemme sen kokeneet ja eläneet, jotta ihan varmasti tietäisi
      Tunteet
      43
      2714
    6. Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %

      Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.
      Maailman menoa
      51
      2304
    7. Tiedän ettei

      Meistä mitään tule. Toinen oli sinulle tärkeämpi
      Ikävä
      24
      2240
    8. Hyviäkin uutisia tulossa, hallinto-oikeus asettaa toimeenpanokieltoon

      Hyvinvointitalon työmaa pysähtyy. Rillankivi+energia ja vesi kytkyrahanpesu stoppaa. Tytäryhtiöiden hallitusjäsenet+kon
      Pyhäjärvi
      229
      2176
    9. prööt prööt nyt ottaa vihervassaria pattiin!

      Korvatkaa R kirjaimet L kirjaimilla ja sanokaa ääneen "Jari Kurri etsii pakoputkiautossaan jarruja".
      Maailman menoa
      11
      1924
    10. Gallup: Mikä on ollut mielestäsi paras tv-sarja ikinä?

      Gallup: Mikä on ollut mielestäsi paras tv-sarja ikinä? Onko se joku suomalainen viihdepläjäys, brittirikossarja, amerikk
      Tv-sarjat
      93
      1826
    Aihe