Eli siis olen seurustellut 3vuotta poikaystäväni kanssa. Olen 160cm ja 60kg urheileva 20vuotias nainen. Onko minussa joku vikana olen kokoajan kiimainen ja voisin harrastaa seksiä montakertaa päivässä. Mieheni ei nuole minua (ei ole ikinä) eikä ole kiinnostunut kuin panemaan minua n. Joko 2kertaa viikossa tai pahimmassa tapauksessa 2krt kuukaudessa. Hän ei tykkää että olen päällä. Saan orgasmit pelkässä yhdynnässä. Ei harrasteta esileikkejä koska kostun pelkästään jos mieheni sattuu olemaan sillä tuulella ja ryhdymme aina suoraan toimiin. Tulemisessani ei mene kuin 5min mutta aina pitkitän tahalleni sitä 30-60minuutilla että saan nauttia rauhassa. Joskus joudun hoitelemaan itseäni suihkussa kun miestäni ei kiinnosta... mikä avuksi?
Aina halukas nainen
4
278
Vastaukset
Sinulla on tosi outo mies, kun mä ja vaimo oltiin nuoria, niin jopa kolme nejä krt nussittiin, nuoltiin, imettiin yms.. Sinuna hankkisin salaa vieraan viriilin rakastajan!
- Niibas
Eikö olekin hassua miten nopeasti mies oppii, että ei kannata. Ja miten monet naiset ei opi koskaan miten mies oppii haluamaan?
Missä päin asustat?sulla esim kik?
- Halukasain69
Voi hyvä luoja oispa minulla yhtä kiihkeä nainen...Se on parasta jos saa nuolla ja antaa nautontoa usiemman kerran päivässä,,estoitta,,Upeeta kun nainen ratsastaa ja antaa valua päälle.
Ehkä voi olla että kaveri ei tohdi ottaa puheeksi halujansa tai ei halua loukata tunteitasi..Oletteko kokeileet muissa paikoissa naimista kuin sängyssä?
,,Katsokaa hiukan pornoakin,,jos hän vaikk huomais että näinkin vois naida
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan
Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html1374741Avopuoliso, mies-/naisystävä vai mikä?
Kävin eilen irl keskustelun, joka jätti minut pohtimaan seuraavaa ... millä nimityksellä kutsua henkilöä, jonka kanssa o2504371Miksi Kuhmolaiset on niin nyrpeä ilmeisiä?
Miksi suurin osa (ei onneksi kaikki) on niin typääntyneen näkösiä elämäänsä? Tuijotetaan toisia pahansuopaisesti ja kat283977Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?
Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,73744Huvittava ilmiö: Vasemmistolaiset uskoo sokeasti SDP:n parantavan heidän
elämäänsä, jos demarit johtaa seuraavaa hallitusta (Kyse on siis palstan vasemmistolaisista) Totuus on toinen, nimittäi1813439Riikka ohoi! Saksa alensi bensaveroa, missä euron bensa?
Perussuomalaisten yksi vaalilupauksista oli euron bensiini suomalaisille autoilijoille. Ei ole näkynyt. Jopa vasemmis783143Tulipalo rivitalossa, tuhoutuu täysin
Kainuun pelastuslaitos sai hieman puolenyön jälkeen maanantaina ilmoituksen rivitalon huoneistossa syttyneestä tulipalos813079Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa
Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana2222725Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat
"Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien1342700- 522401