Taidan kantaa............

Mielenterveysongelmia loppuelämän..........
<3

Super ihanaa..........
12305
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Täällä toinen.

Äänestä

avohoitopotilaita kaikki tyynni

Äänestä
Aloittaja

muista lääkkeet. taidan ottaa ne nyt.

Äänestä

Ne ovat samanlaisia kuin syöpä jos on kerran ollut niin muiden ihmisten silmissä on syöpäläinen ikuisesti ja varmasti jaksetaan muistuttaa ja käyttää tietoa omaksi edukseen.

Äänestä
  • Aloittaja

    Ihmiset on spedejä...........
    <3

    Äänestä

Voisit saada mitä vaan, jos ottaisit yhteyttä, mutta et ota.

Äänestä
  • Aloittaja

    Onko kiva trollata perjantai iltana..........
    <3

    Äänestä

Taidat olla sellainen terapeutti, oikeinko psykologi?

Äänestä
  • Aloittaja

    Juu......
    Sykologien aatelia.......
    <3

    Äänestä

Helpotti tuo kaksi karamellia kummasti :"D koska naiset ne nyt on todella tyhmiä välillä kuuli huutoja et sil on jotain 11 ja jotkut ei oo tietosiakaan kuinka paljon se on.

Äänestä

, että minne ajattelit kantaa ja, että ootko kokeillu vierittää tai kierittää - jos alkaa käet puutuu?

-Kukkuu-

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Risto_ kirjoitti:

Mielenterveysongelmia loppuelämän..........
<3

Super ihanaa..........

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu