tens ems laite

pekka.sp

Kiinnitin juuri elektrodit itseeni. Muilla kokemuksia?

12

6818

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kokemusta-on

      On kyllä, mahtavat orgasmit tulee kun ottaa vähän sähköä terskanpäähän. Toinen lapuista pitää olla varressa kiinni. Tens laitteen kanssa saa orgasmia pitkitettyä helposti pari tuntia niin että on ihan lähellä laukeamista.

    • Erkkitietää

      Toinen elektrodi varteen ja toinen terskaan. Sitten täysteholle! mmmm

      • transtäti

        En kyllä laittaisi täydelle teholle suoraan,saattaa poltella.Noin puolitehoa ja sitten kokeilee erilaisia pulsseja.Olen itse pitänyt laitetta liivien alla kun olen ollut vieraassa kaupungissa kirpparikierrroksella,siellä se pitää yllä seisokkia ja kun sitten lopulta tulee,se on kova.Siinämielessä parempi kuin värähtelykuula että on äänetön.Tosin jos liivit eivät ole tarpeeksi tiukat kalu nytkähtelee pulssien tahdissa ja voi näkyä ulospäin.Aika jännää olla liiveissä ja keskustella myyjän kanssa kun tens laite aiheuttaa orgasmin ja sperma leviää housuliivien alle...


      • Erkkitietää
        transtäti kirjoitti:

        En kyllä laittaisi täydelle teholle suoraan,saattaa poltella.Noin puolitehoa ja sitten kokeilee erilaisia pulsseja.Olen itse pitänyt laitetta liivien alla kun olen ollut vieraassa kaupungissa kirpparikierrroksella,siellä se pitää yllä seisokkia ja kun sitten lopulta tulee,se on kova.Siinämielessä parempi kuin värähtelykuula että on äänetön.Tosin jos liivit eivät ole tarpeeksi tiukat kalu nytkähtelee pulssien tahdissa ja voi näkyä ulospäin.Aika jännää olla liiveissä ja keskustella myyjän kanssa kun tens laite aiheuttaa orgasmin ja sperma leviää housuliivien alle...

        Taitaa olla vähemmän tehoa sitten tässä minun laitteessa. Joka tapauksessa kuulostaa todella kiihottavalta toi sun juttus. Haluaisin olla paikalla kun saat orgasmin. Nauttisin näystä varmasti.


    • Anonyymi

      pannaa se toinen anaaliin ja toinen hepinpäähän ja verkkovirtaa sisään,no jo saatana jysähtää.tietää miksi persreikä on tarkotettu ja hepin voi laittaa kukkatikuks.T:JOKAKODINSÄHKÖMIES elkääleikkikösattuumunillejaharmaitahiuksia..

      • Anonyymi

        Eipä kannata kokeilla 230 V verkkovirralla, siinähän kärähtää perskarvat


    • Anonyymi

      Sähkötuoli on helppo toteuttaa.sininen suuhun lusikalla ja ruskee perseeseen kaulimella.turvavyöt samarasta.kestää n.30sek. pois meni..kärventämistä tulisi välttää,haisee..HYI HELVETTI TEI KANSSA ,KEHTAA OLLA JA LIKIMAIN NORMAALIA ?

    • Anonyymi

      SAAKO MOPOLLA AJAA KÄNNISSÄ?PALJO SANKTIO 2,5% TAI JOTAIN.?

    • Anonyymi

      Sain juuri Kiinasta tilaamani estim-laitteen. 10e postikuluineen. Siinä on 5 erilaista kiihotinmahdollisuutta. Laitoin toisen johdon terskan kaulaan ja toisen kullin juureen. Nyt harjoittelen sen käyttöä. Hyvältä ainakin tuntui koko koko kullin läpi menevä värisevä sähkövirta jonka voimakkuutta voi säätää. Pistelevän tuntuisista sähköiskuista en vielä ole oppinut tykkäämään, mutta kai kyrvän voi kouluttaa niihinkin. Laite antaa tuntuvan huumaavan orgasmin.

    • Anonyymi

      Akkulaturista 24V asetus ja plussa terskaan, miinus säkkeihin. Johan toimii!

    • Pyhitin yksinäisen pyhäpäivän aamun laitteen kanssa leikkimiseen. Toisen kanavan läpykät kalun juureen ja päähän, toisen läpykät nänneihin.
      Olen nyt löytänyt sen "oikean" ohjelmavaihtoehdon ja tiedän suunnilleen, millaisia tehoja tarvitsen parhaaseen mahdolliseen lopputulokseen.
      Mutta niin vaan kävi, että taas kerran olin liian hätänen. Ensimmäinen "jarrutus" toki onnistui, mutta toisen kerran orkun lähestyessä käänsin volyymit nollille liian myöhään.
      Olen kokeneemmilta käyttäjiltä lukenut ja kuullut Koodin chatissa, että paras orkku tulee kun on useamman kerran kiihoittanut itsensä ihan siihen orkun kynnykselle ja sitten rauhoittanut tilanteen.
      Mutta ehkä minä tuonkin vielä opin.

    Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuinka vanha kaivattusi on?

      Gallup teille kaikille
      Ikävä
      110
      1293
    2. Taas puukotus yläristillä!

      Tänään taas puukotettu hengiltä ihminen Kuopiontien läheisyydessä yläristillä! Nyt näitä alkaa olla viikoittain!
      Pieksämäki
      38
      1055
    3. Mitä teillä grillataan juhannuksena? Anna oma vinkkisi grilliherkkuihin

      Kesä ja juhannus on grillailun kulta-aikaa. Mitä teillä grillataan juhannuksena? Anna oma vinkkisi grilliherkkuihin. Ka
      Grillaus
      41
      915
    4. Minkä haluaisit

      Nähdä kaivatultasi
      Ikävä
      102
      888
    5. Ihana juhannusperinne

      Lähdemme aina juhannuksena aivan hirveässä kännissä kiikkerällä veneellä pieliselle! Se on hauskaa ja jännittävää puuhaa
      Lieksa
      46
      727
    6. Älä itke rakas.

      Tunnen sun kyyneleet silmissäni. Kaikki tulee menemään hyvin. Loppu häämöttää jo...
      Ikävä
      56
      708
    7. Olen päättänyt tappaa itseni tämän vuoden puolella

      Minulla ei ole oikeastaan mitään hävittävää. Elämäni on surkeaa ja tunnen ihmisten tuijotukset ja supinat. Ne nauravat r
      Ikävä
      78
      689
    8. Mistä tunnistaa suomussalmelaisen kassajonossa

      Terveiset täältä Kuopiosta! Olen aikoinaan Suomussalmelta lähtenyt maailmalle ja muutaman mutkan kautta päätynyt savon s
      Suomussalmi
      66
      668
    9. On ikävä sua

      Muru.
      Ikävä
      34
      616
    10. Mä muuten kerroin puolisolle susta

      Nimeä mainitsematta....
      Ikävä
      57
      597
    Aihe