tens ems laite

pekka.sp

Kiinnitin juuri elektrodit itseeni. Muilla kokemuksia?

12

6663

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kokemusta-on

      On kyllä, mahtavat orgasmit tulee kun ottaa vähän sähköä terskanpäähän. Toinen lapuista pitää olla varressa kiinni. Tens laitteen kanssa saa orgasmia pitkitettyä helposti pari tuntia niin että on ihan lähellä laukeamista.

    • Erkkitietää

      Toinen elektrodi varteen ja toinen terskaan. Sitten täysteholle! mmmm

      • transtäti

        En kyllä laittaisi täydelle teholle suoraan,saattaa poltella.Noin puolitehoa ja sitten kokeilee erilaisia pulsseja.Olen itse pitänyt laitetta liivien alla kun olen ollut vieraassa kaupungissa kirpparikierrroksella,siellä se pitää yllä seisokkia ja kun sitten lopulta tulee,se on kova.Siinämielessä parempi kuin värähtelykuula että on äänetön.Tosin jos liivit eivät ole tarpeeksi tiukat kalu nytkähtelee pulssien tahdissa ja voi näkyä ulospäin.Aika jännää olla liiveissä ja keskustella myyjän kanssa kun tens laite aiheuttaa orgasmin ja sperma leviää housuliivien alle...


      • Erkkitietää
        transtäti kirjoitti:

        En kyllä laittaisi täydelle teholle suoraan,saattaa poltella.Noin puolitehoa ja sitten kokeilee erilaisia pulsseja.Olen itse pitänyt laitetta liivien alla kun olen ollut vieraassa kaupungissa kirpparikierrroksella,siellä se pitää yllä seisokkia ja kun sitten lopulta tulee,se on kova.Siinämielessä parempi kuin värähtelykuula että on äänetön.Tosin jos liivit eivät ole tarpeeksi tiukat kalu nytkähtelee pulssien tahdissa ja voi näkyä ulospäin.Aika jännää olla liiveissä ja keskustella myyjän kanssa kun tens laite aiheuttaa orgasmin ja sperma leviää housuliivien alle...

        Taitaa olla vähemmän tehoa sitten tässä minun laitteessa. Joka tapauksessa kuulostaa todella kiihottavalta toi sun juttus. Haluaisin olla paikalla kun saat orgasmin. Nauttisin näystä varmasti.


    • Anonyymi

      pannaa se toinen anaaliin ja toinen hepinpäähän ja verkkovirtaa sisään,no jo saatana jysähtää.tietää miksi persreikä on tarkotettu ja hepin voi laittaa kukkatikuks.T:JOKAKODINSÄHKÖMIES elkääleikkikösattuumunillejaharmaitahiuksia..

      • Anonyymi

        Eipä kannata kokeilla 230 V verkkovirralla, siinähän kärähtää perskarvat


    • Anonyymi

      Sähkötuoli on helppo toteuttaa.sininen suuhun lusikalla ja ruskee perseeseen kaulimella.turvavyöt samarasta.kestää n.30sek. pois meni..kärventämistä tulisi välttää,haisee..HYI HELVETTI TEI KANSSA ,KEHTAA OLLA JA LIKIMAIN NORMAALIA ?

    • Anonyymi

      SAAKO MOPOLLA AJAA KÄNNISSÄ?PALJO SANKTIO 2,5% TAI JOTAIN.?

    • Anonyymi

      Sain juuri Kiinasta tilaamani estim-laitteen. 10e postikuluineen. Siinä on 5 erilaista kiihotinmahdollisuutta. Laitoin toisen johdon terskan kaulaan ja toisen kullin juureen. Nyt harjoittelen sen käyttöä. Hyvältä ainakin tuntui koko koko kullin läpi menevä värisevä sähkövirta jonka voimakkuutta voi säätää. Pistelevän tuntuisista sähköiskuista en vielä ole oppinut tykkäämään, mutta kai kyrvän voi kouluttaa niihinkin. Laite antaa tuntuvan huumaavan orgasmin.

    • Anonyymi

      Akkulaturista 24V asetus ja plussa terskaan, miinus säkkeihin. Johan toimii!

    • Pyhitin yksinäisen pyhäpäivän aamun laitteen kanssa leikkimiseen. Toisen kanavan läpykät kalun juureen ja päähän, toisen läpykät nänneihin.
      Olen nyt löytänyt sen "oikean" ohjelmavaihtoehdon ja tiedän suunnilleen, millaisia tehoja tarvitsen parhaaseen mahdolliseen lopputulokseen.
      Mutta niin vaan kävi, että taas kerran olin liian hätänen. Ensimmäinen "jarrutus" toki onnistui, mutta toisen kerran orkun lähestyessä käänsin volyymit nollille liian myöhään.
      Olen kokeneemmilta käyttäjiltä lukenut ja kuullut Koodin chatissa, että paras orkku tulee kun on useamman kerran kiihoittanut itsensä ihan siihen orkun kynnykselle ja sitten rauhoittanut tilanteen.
      Mutta ehkä minä tuonkin vielä opin.

    Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kumpi on sekaisempi - Koskenniemi vai Trump?

      Koskenniemi haukkui Trumppia A-studiossa, niin että räkä lensi suusta. Sen sijaan Trump puheessaan sanoi, että Grönlant
      Maailman menoa
      202
      4035
    2. Saisinpa halata sinua joka päivä

      ja kertoa miten paljon sinusta välitän. Vaikka olisi jommalla kummalla huono päivä, väsynyt päivä tai kiireinen päivä, a
      Ikävä
      35
      3782
    3. Kolmen tuiki tavallisen demariahdistelijan nimet julki

      Nyt tiedetään ketkä kolme oli niissä niin tavanomaisissa demarin jokapäiväisissä askareissa avustajia ahdistelemassa. K
      Maailman menoa
      83
      3101
    4. Sannahan laski sähkön ALV:n 10 prosenttiin, Riikka runnoi 25,5 %:iin

      Tässäkin nähdään kumpi on Suomen kansan puolella, ja kumpi omaa vastaan. Putinistipersuille Suomen kansa tulee aina vii
      Maailman menoa
      66
      2571
    5. Kaivattusi silmin

      Minkälaisen kuvan olet omasta mielestäsi antanut itsestäsi kaivatullesi?
      Ikävä
      207
      2519
    6. Nykymiehet odottaa, että nainen lähestyy?

      Perus luonnonlaki menee päinvastoin! Oletko nähnyt luontodokkaria jossa naaraat juoksee uroksien perässä??? 🦁🫎🦍🐒🦦�
      Ikävä
      121
      2351
    7. Kansalaispalkka ja maksuton joukkoliikenne

      Noilla pienillä parannuksilla saadaan Suomesta taas hitusen parempi paikka peruskansalaiselle, joka elää ekologisesti ja
      Maailman menoa
      101
      1869
    8. Riikka Purra perustelee hallituksen leikkauspolitiikkaa

      Odotukset ovat kovat, mutta puhe on poikkeuksellisen onttoa jopa hallituksen omalla mittapuulla. Vastuu työnnetään alas,
      Perussuomalaiset
      101
      1823
    9. Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"

      Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan
      Maailman menoa
      50
      1777
    10. Martinan pankkikortti

      Seiska uutisoi, että Martina antoi pankkilortin tyttärilleen. Siinä on vaan sellainen pointti, että pankkikorttia ei saa
      Kotimaiset julkkisjuorut
      366
      1753
    Aihe