Nimeni on hauras mies.............

Hylkiöiden hylkiö..........
<3
8196
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Risto olet kiva. Usko.

Äänestä

Mä luulen että olet aika vahva mies. Ei moni voi noin paljon juoda olutta ja likööriä vuosien ajan ilman kuolemaa.

Äänestä
Aloittaja

"Kuumaa" treffiprofiiiliani on käynyt katsomassa yli 600 naista.....
En saanut viestiä keneltäkään......
<3

Äänestä
  • Pitääpä vilkasta ja lähettää viestiä.

    Äänestä

Avaaja on harrastanut haureutta ja on nyt hauras "mies".

Äänestä
  • Niin Ripalle tuliko kirjoitusvirhe...

    Äänestä

Laita Risto linkki sun profiiliin, niin käyn vilkaisemassa. Voidaan hienosäätää sitä yhdessä ; )

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Risto_ kirjoitti:

Hylkiöiden hylkiö..........
<3

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu