Haluatko käytetyn vai

Vähän käytetyn naisen? Sellaisen, jolla moni eri mies on ajanut vai tuliterän ja ajamattoman kultakimpaleen?
9354
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Koskematon neitsyt ois unelma, tiedän yhden sellaisen. Helvetin hyvä perse vielä😍

Äänestä

Ei se värkki siitä kulu ja pesemällähän se puhtaaksi lähtee.

Äänestä
  • Kyllä vaan kuluu. Ja mieluummin sitä jyystä sellaista, jota ei ole vielä jokainen kaupungin mies jyystänyt.

    Äänestä

Koskematon neitsyt tuskin haluaa keski-ikäistä pervoa miestä. Varmaan tuntee lähinnä sääliä tai inhoa.

Jos olet rikas tai nuori ja komea, voi olla jotain mahkuja.

Äänestä
  • Ja löytyihän se äijäkin taas, tietysti... :)) Pervo taas kurkistelee peilistä? Eihän kohtuukilsat mitään mut jos 700tkm mittarissa niin ei saa mitään vaihdossa, paitsi jobbarin vittuilua :DD
    Edes mersusta, riisikupista puhettakaan. Vaikka olis pikkukaupungissa ajettu :DDDD

    Äänestä

Kysymyksen asettajan mainitsemilla asioilla ei ole merkitystä. Itse pidän seksualisesti aktiivisista naisista. Ja jos sen lisäksi keskustelussakin on yhteinen sävel sekä maailmankatsomuksessa tulevaisuuteen niin se riittää. Ulkoiset avut ovat toissijaisia.

Kyllähän sitä katselee aina pyllyjä. Toiset ovat pienempiä, toiset suurempia. Ja niiden kantajilla on erilaisia kävelytyylejä sekä ajatuksia. Mutta se syttyykö kiinnostus vai jatkaako seuraavan kohdalle, se riippuu ihan siitä ensimmäisestä lauseesta joka toisen suusta pääsee. Jos on itseään täynnä niin se oli sitten siinä. Mutta jos on lämminhenkinen ihminen pilke silmäkulmassa, niin ans kattoo mihin kehittyy...

Äänestä

Rauhallisesti koeajettu, ei ainaskaan kiinni leikkais ja välykset säätyneet kohdilleen.

Äänestä
  • Tää o hyvä :D

    Äänestä

Lyhyessäkin käytössä arvo laskee puoleen. Itelle iski tänään hurja vauvakuume ja en aio uusia kierukkaani vaan lisääntyä. Saada kauniin vauvan joskys

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Qmys kirjoitti:

Vähän käytetyn naisen? Sellaisen, jolla moni eri mies on ajanut vai tuliterän ja ajamattoman kultakimpaleen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu