Ulla Appelsiin kirjoitti loitavan kolummin

Vasemmiston Väkivallasta tämä Henrik Jaakkola joka ihmettelee poliisien käyttämää väkivaltaa taitaa olla tyhminpiä Vasureita joita tiedän .Viisisataa poliisia jotka pitävät järjestysta yllä hakattiin .Lukekaa ihmeessä mitä Ulla kertoo vasemmiston väkivallasta nämähän ovat pehempia kuin Natzit aikoinaan .
355
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vasurit tykkää rellestää, kun ne reppanat ei oikein löydä paikkaansa yhteiskunnassa..

Äänestä

Eipä ole tulleet Vasemmiston Lii Andesson ja Paavo Arhinmäki kommentoimaan Hampurin mielenosoituksia jossa viisisataa poliisia loukkaantui muistan yhden Vappumarsin jossa vähän poliisiisi komensi Vasureita taisi hulinassa mennä yksi viipperä mennä palasiksi hhe. Paavo Arhinmäki tuomitsi poliisien kovat otteet . Mitenkä puolueessa hyväksytään väkivalta muita kohtaan ja oma väkivalta on sallittua . Jesse Torniainen kun vähän opetti narkkaripoikaa kun meni syljeksimään väärää osoitetta nousi hirveä meteli väkivallasta . Tämä puolue on hulluja täynnä sanoisin .

Äänestä

Mitäpä näitä kommentoimaan toinen ihailee Poliisimurhia Paavo varmastin katselee väkivalta viihdetta kaiket vapaaikansa,Lii taas yrittää väkivallon tuhota kaikkea yrittämistä saihan nyt aikaansen ettei marjanmoimiat tule suomeen vaan pysyvät poissa .

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vasemmistonväkivaltaa kirjoitti:

Vasemmiston Väkivallasta tämä Henrik Jaakkola joka ihmettelee poliisien käyttämää väkivaltaa taitaa olla tyhminpiä Vasureita joita tiedän .Viisisataa poliisia jotka pitävät järjestysta yllä hakattiin .Lukekaa ihmeessä mitä Ulla kertoo vasemmiston väkivallasta nämähän ovat pehempia kuin Natzit aikoinaan .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu