Miksi en voi unhoittaa???

Voi siis miksi...ei ajatusmaailma voi unhoittaa...tuota suloista Markoa?Nähdään melkein päivittäin..ja nyt tunkee öisinkin kuviin...selväksi on käynyt että tunne ei oo samanlainen...mutta mitäs teet???
31011
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

hmm...saman lainen homma,ja jopa saman niminen tyyppi..:) en pysty unohtaa,nään unia siitä tyypistä:( mikä ei oo kivaa...ja vielä ku voiskin unohtaa..ni ei pysty,..hope so ei oo sama marko:) heh..mutta mistäs päin tämä marko on???

Äänestä
  • Pohjois-Savosta...ja ollaan samalla työpaikalla..toivotaan että ollaan eri miehissä...ikää on jo yli 40...

    Äänestä

  • Ja mistäs päin tän toisen Markon pitäs olla?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sinisilmä kirjoitti:

Voi siis miksi...ei ajatusmaailma voi unhoittaa...tuota suloista Markoa?Nähdään melkein päivittäin..ja nyt tunkee öisinkin kuviin...selväksi on käynyt että tunne ei oo samanlainen...mutta mitäs teet???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu