Nyt on komea Bavaria!

9458
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Siijoitus muuttuu tuottavaksi kultakaivokseksi kun tuon mega-brändin valioyksilön on ostanut...

Äänestä

Hirveen näköinen biminikate laitettu, ihan kuin joku sontaläjä?!

Äänestä

Uppotukkeja on monen kokoisia..

Äänestä
  • Vilkaisehan noita speksejä, purjeen pinta-ala suhteessa painoon viittaa johonkin ihan muuhun kun huomioidaan veneen koko.

    Äänestä

Kannattaisi kirjoitella vasta kun on oikea kuva veneestä eikä surkea tietokoneella tehty suttu.

Äänestä
  • Kannattaa vaihtaa tietokone tälle vuosikymmenelle, jos kuva suttuista.

    Äänestä

Ei tuo komea ole, iso kyllä.

Äänestä

Selväpäistä suunnittelua, "sober design" , ei huono!

Äänestä

Eipä tuo niin huonolta näytä.
Mikäli enteilee tulevien pienempien Bavojen designiä, saattaa merkki päästä harharetkiensä jälkeen takaisin kärkikahinoihin myyntitilastoissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hienoa.kehitystä kirjoitti:

https://www.hamnen.se/artiklar/segelbatar/bavaria-c65-ny-bjasse-tar-over-tronen.html

Isompaa jässikkää vaan pukkaa. Vaikuttavaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu