Psykopaatti siskon nussia

Jätä eräs henkilö rauhaan, olet sairas.
4286
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Voe helevettiläene näitä anonyymejä viestittelijöitä. Oisko toimivampi lähestyä vaikka postikortilla?

Äänestä
  • Mitäpä sitä nyt kalliita postimaksuja makselemaan, sillä tunnetusti erittäin älylliset persoonat antaa täsmällisesti kohdistettua tietoa esimerkiksi tämän palstan kautta!
    Varmaankin nyt "Psykopaatti siskon nussia" ottaa opikseen ja jättää erään henkilön rauhaan..

    Äänestä

iHAN VAAN TIEDOKSI: Sehän edellyttäisi lukutaitoa ja luetun ymmärtämistä. Tavuviivat välissä helpottaisi lukemista sekä tikkukrjaimet.

Äänestä

Kuka kusi Allun muroihin?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


i1i1i1i1i1i1 kirjoitti:

Jätä eräs henkilö rauhaan, olet sairas.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu