Martinan mahatatskat ja ikuiset mummupöksyt

Martsu joutuu typerien myllytatskojensa takia käyttämään ikuisesti kainaloon nostettuja housuja ja bikinien alaosia.

Mikä typerys tuo ämmä onkaan.
5429
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Luulen että hän piilottelee myös raskauksien venyttämää nahkaa, siis sitä mitä ei treenillä saa häviämään. Pikku viitteitä siitä esim. viimeisessä Pariisi-postauksessa uima-altaalta.

Äänestä
  • Se kuva on törkeä. Löllömaha yritetty nolosti jemmata mummupöksyihin. Ei onnistunut.

    Äänestä

Täytyy kyllä rehellisyyden nimissä sanoa, että melkonen kurppa on. Ja kateellinen ja katkera kuin mikä. Hyppii kaunniimpien naisten silmille. Jos ja kun ulkonäkö alkaa pettämään, pitäisi jotain tapahtua korvien välissä tilanteen tasapainottamiseksi, mutta kun ei. Pahenee vaan.

Äänestä

Mara ei tosiaan ole vuosiin käyttänyt mitään muita kuin korviin asti nostettuja housuja, hameita ym. vaikka kuinka puhuu, että on niin lihakset ja kaikki, niin miksi sitten piilottelee? nyt sixpäkki esille! tatskathan saa poistettua nykyään aika hyvin, jos ne häiritsee.

Äänestä
  • Juuri näin. Seiska voi maksaa taas matkan Turkkiin yhdistetylle TissiTatska-matkalle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ikuinen.myllymaha kirjoitti:

Martsu joutuu typerien myllytatskojensa takia käyttämään ikuisesti kainaloon nostettuja housuja ja bikinien alaosia.

Mikä typerys tuo ämmä onkaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu