Säilyyköhän välillämme aina

Tämä vahva telepaattinen yhteys? Outoa etten ehkä koskaan nää sinua, mutta olet koko ajan lähelläni.
431258
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 43

Vanhimmat

Mulla on toisinaan samanlainen tunne yhdestä miehestä,jonka kerran kohtasin!Yrittäny itelle kyllä toistella,että on mun kuvitelmaa ja niin varmasti onkin!Mutta en ymmärrä miksi on niin vahva tunne,että hän mukamas mua vielä välillä aattelee ja se tunne tulee yhtäkkiä,vaikken edes häntä miettisi sillä hetkellä.Noh,näitä meikäläisen omia kotkotuksianihan nää taitaa olla,totean nolona....

Äänestä
  • Et ole ainoa kelle tuota käy... Mulle tulee kanssa mieleen välillä yksi nainen vahvasti.. tietysti silloin uskottelen itselleni että se on vaan kuvitelmaa.

    Kunhan vaan liityin nolojen kerhoo :D

    Äänestä

  • Voi ku olis kiva kuulla enempi!Ei sillä että luulisin sun hän olevan,mutta aina kiinnostanu jos miespuolinenki kuuluu näihin"nolojen"kerhoon😉.

    Äänestä

  • Pelkkääkuvitelmaa kirjoitti:

    Voi ku olis kiva kuulla enempi!Ei sillä että luulisin sun hän olevan,mutta aina kiinnostanu jos miespuolinenki kuuluu näihin"nolojen"kerhoon😉.

    Tuli nähtävästi viimeks kirjotusvirhe toho nimimerkkii mulla :D
    No siis lyhyesti ja ytimekkäästi sanottuna olen pessimisti.

    Äänestä

  • Et siis enempää aukase tarinaas,höh😉

    Äänestä

  • Pelkkääkuvitelmaa kirjoitti:

    Et siis enempää aukase tarinaas,höh😉

    Kyllä mä yhdelle voisin avata tarinani ihan kokonaan... mut nyt painun syömää! :P

    Äänestä

  • No sit sun tarvii sille yhelle avata tarinasi,zemppiä siihen.

    Äänestä

  • Pelkkääkuvitelmaa kirjoitti:

    No sit sun tarvii sille yhelle avata tarinasi,zemppiä siihen.

    Se taitaa olla jo mennyttä :(

    Äänestä

  • Ny sit sait taas "hullun"uteliaaks😉miks on mennyttä?Ja kun kerta palstalla välillä pyörähdät,niin kait sen verta voit vastata kun utelias kysyy😬

    Äänestä

  • Pelkkääkuvitelmaa kirjoitti:

    Ny sit sait taas "hullun"uteliaaks😉miks on mennyttä?Ja kun kerta palstalla välillä pyörähdät,niin kait sen verta voit vastata kun utelias kysyy😬

    En saanut mitään aikaiseksi silloin kun oli mahdollisuus ja tässä on jo mennyt sen verran aikaa että sen takia ajattelen että on mennyttä.

    Äänestä

  • Äläpä ny hyvä mies heitä kirvestä kaivoon!Jos viä mahku on niin kehottasin tekeen jotain asialle,eipähän tartte vanhana sit harmitella!Itellä ku on vähä muita esteitä niin eri juttu,mut jos ei niitä olis niin antaisin palaa!Kerran täälä vaan eletään,vanha fraasi mut niin paikkansa pitävä...

    Äänestä

  • Pelkkääkuvitelmaa kirjoitti:

    Äläpä ny hyvä mies heitä kirvestä kaivoon!Jos viä mahku on niin kehottasin tekeen jotain asialle,eipähän tartte vanhana sit harmitella!Itellä ku on vähä muita esteitä niin eri juttu,mut jos ei niitä olis niin antaisin palaa!Kerran täälä vaan eletään,vanha fraasi mut niin paikkansa pitävä...

    Vanha fraasi tosiaan ja paikkansa pitävä. Sehän se onkin kun ei yhtään tiedä onko mahkuja... koskaan ollutkaan... ja onko se kaikki jo mennyttä. Pahasti luulen että se kirves on heitettävä kaivoon niin sanotusti.

    Äänestä

  • Haluukko tosiaan elää silleen et olisko mahkuja vai ei?Etkö mielummin eläisi tyyliin:ainakin yritin ja jos ei tuota tulosta niin etiäpäin,eikä tartte taakseen haikailla?

    Äänestä

  • Pelkkääkuvitelmaa kirjoitti:

    Haluukko tosiaan elää silleen et olisko mahkuja vai ei?Etkö mielummin eläisi tyyliin:ainakin yritin ja jos ei tuota tulosta niin etiäpäin,eikä tartte taakseen haikailla?

    En halua. Lähinnä tarkoitin tätä tapausta... todennäköisesti jo mennyttä ja haikailen kunnes tulee uus yhtä hyvä vastaan ja toimin sitten niinkuin ohjeistit.

    Äänestä

  • Toivotaan niin et uus yhtä hyvä tulee vastaan...ettei hän ollut jotain ainutlaatuista...Kaikkee hyvää sulle😍

    Äänestä

  • Pelkkääkuvitelmaa kirjoitti:

    Toivotaan niin et uus yhtä hyvä tulee vastaan...ettei hän ollut jotain ainutlaatuista...Kaikkee hyvää sulle😍

    Kyllä hän vaikutti/vaikuttaa ainutlaatuiselta :/ mutta olen tavannut aikaisemmin toisenkin ainutlaatuisen... joten luulen että sitä voi vielä tulla joku ainutlaatuinen vastaan :) kaikkihan meistä on ainutlaatuisia omalla tavallaan :)

    Äänestä

ei säily :D

Äänestä
  • Asutko korvessa?

    Äänestä

  • Spirituaalista kirjoitti:

    Asutko korvessa?

    Höppänä ei tuonpuoleisessa ole nettiä :D

    Äänestä

  • Yhteys on ilman nettiäkin, mutta kun jaarittelee ihan mitä sattuu:)

    Äänestä

On kyllä rankka päivä, ei voi muuta sanoa! Helvetin vittuuntunut kaikkeen.

Äänestä
  • Miksi rankka päivä?

    Äänestä

Mikä hätänä?

Äänestä
  • Ei jaksa,ei huvita, haluaisi vaan tappaa itsensä. Nämä ihmiset on niin helvetin typeriä. En tiedä mistä johtuu, mutta tuntuu niin idioottimaiselta kaikki ja varmasti suurin typerys on minä itse.

    Äänestä

  • Ketkä nämä? Et oo typerys..hali!

    Äänestä

  • Spirituaalista kirjoitti:

    Ketkä nämä? Et oo typerys..hali!

    Onks sulla jokaisen vastaajan kanssa telepaattinen yhteys... noin niinq omasta mielestä ja varmuuden vuoksi?

    Äänestä

  • antiteleantipatia kirjoitti:

    Onks sulla jokaisen vastaajan kanssa telepaattinen yhteys... noin niinq omasta mielestä ja varmuuden vuoksi?

    Ei..yhden spessun kanssa vaan :)

    Äänestä

  • Kylän ihmiset. Sitä naurun ja pilkan määrää mikä on tänä keväänä ollut. Ei uskalla enää liikkua missään, kotona vaan ja täällä kaatuu seinät päälle.

    Äänestä

  • Spirituaalista kirjoitti:

    Ei..yhden spessun kanssa vaan :)

    Vinkki tästä spessusta :)

    Äänestä

Typerä Samsung ; osuisipa ydinpommi lutkaMarkZukkerberggiin

Äänestä

Hyi vittu saatana!!! Onko syötävä paskanmakuiset pakastevihannekset ? Tää on niin tätä!

Äänestä
  • Tee wokki, hyvää tuppaa tulee:)

    Äänestä

Riippuu varmaankin siitä, kenen kanssa ja onko hän lainkaan tietoinen asiasta 😂

Äänestä
  • Äkkiä olin jo laittamassa, sivusi ei vaan toimi:(

    Äänestä

  • Löytyy! Laitahan viestiä tulemaan. .

    Äänestä

  • Sori en osaa lontoota:(

    Äänestä

Varmasti säilyy.

Äänestä

Luulen että yhteytemme kestää loppuelämän.

Äänestä

Mulla oli erään J-naisen kanssa aivan jännä "telepaattisen" kaltainen yhteys! Aika useasti edelleen huomaan ajattelemaan häntä! Voi kun kaikki olisi kuin vielä pari kuukautta sitten! T: M-mies naapuri kaupungista

Äänestä

Ei sinua voi unohtaa nainen rakas. Mitä menit hymyilemään mulle.

Äänestä
  • Mitäs meni yks mies nikkaamaan silmäänsä ja nostelemaan kulmiaan mulle,en voi mäkään unohtaa!!!Semmosta se on.

    Äänestä

kysymyksiä joita ajattelee mutta ei saa koskaan lopullista selvyyttä siitä. Palstaan en luota vaikka välillä täällä on yllättävänkin omasta päästä viestejä mutta kuitenkin melko pintapuolisia. Voi olla että tämä tulee aina vaivaamaan mutta ei voi kuitenkaan elää jättäen mitään sen varaan. m-n

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Spirituaalista kirjoitti:

Tämä vahva telepaattinen yhteys? Outoa etten ehkä koskaan nää sinua, mutta olet koko ajan lähelläni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu